Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a méh keményedés?...

Milyen érzés a méh keményedés? -17 hetes kismama

Figyelt kérdés

Tapasztalt kismamák véleménye érdekelne. Én 17 hetes kismama vagyok, ma reggelre a méhem felkeményedett, nem egy csomóban, hanem mintha az egész kemény lenne. Nehezen tudom eldönteni, hogy egy kalap alá vegyem az eddig normális feszüléssel, vagy sem. Fájni nem fáj, csak érzem.

Kezdjek el aggódni?

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. febr. 2. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A keményedés olyan érzés amit leírtál.Mintha a méhedben egy hatalmas szikla darab lenne!!Az egész olyan kemény mint a kő,és nem tudod az ujjaddal benyomni a pocidat.Aggódni nem kell,helyette szedni magnéziumot és pihenni sokat!!!!

Én a magnerotot ajánlom neked,az nagyon jó,én is azt szedem a keményedéseimre,meg én görcsölgetek is mellé menzesz szerűen.Napi 3x2-t is bevehetsz belőle és pihenj.Én is ezt teszem,mert a sok keményedés nem vezet jóhoz,sajnos ki tud nyílni tőle a méhszáj idő előtt és koraszülés is lehetséges,ha nem vigyázol magadra,ha nem pihensz ezzel eleget.


26+4 hkm

2013. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Ja és én a szextől is el lettem tiltva!
2013. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Ennyire nem kemény-be tudom nyomni a hasam.

Bevettem egy magne b6-ot és már jobb is...lehet sokáig feküdtem hanyatt az éjjel...

2013. febr. 2. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaz nem az én dolgom,de én ajánlom neked,hogy cseréld le a magneB6-ot,mert abban nem olyan sok a magnézium.Most még lehet,hogy jó,de ha majd később jönnek az erősebb keményedések nem sokra fogsz menni vele.A legjobb a magnerot,mert abban 500mg magnézium van tablettánként!

A magneB6 sokkal gyengébb..én sosem szedtem,én már magnerottal kezdtem és sokszor még ebből is kell jó pár db tabletta,hogy elmulassza a keményedést és a görcsölést.

De te tudod.

2013. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem akarok bele szólni de pl engem a doki leállított a nagyobb magnézium tartalmú magnéziumról(magnerot, béres magnézium) mert abból nem lehet bevenni annyit mint a sima magneB6ból! És ha naponta többször keményedsz akkor a magneB6ból napi 6ot is be lehet venni míg a másikból nem! A legjobb ha megkérdezed a dokid:-) További boldog babavárást:-)
2013. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megkérdezem a dokimat.
2013. febr. 2. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!