Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák nektek is több a...

Kismamák nektek is több a folyásotok, ha mozogtok, mintha csak feküdnétek?

Figyelt kérdés
Miért termelődik több folyás mozgás hatására?

2013. febr. 2. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha mozgok akkor igen, ha egész nap pihenek akkor nem nagyon van :)
2013. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ha többet idegeskedem akkor van sok,még van hogy félek nem-e vérzek,de hála az égnek csak folyás szokott lenni,nem tudom mi befolyásolja ezt,de nyugi ez bajt ne jelent:)
2013. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen idegeskedés hatására nekem is szokott több lenni, érdekesek ezek a dolgok :)
2013. febr. 2. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A gravitáció a kulcs.

Ha fekszel nem tud annyi folyni, mint állva, függőlegesen.

2013. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...én nem a gravitációra idegeskedem:))
2013. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a szervezetben ezerféleképp összefügg minden, tehát ha ideges vagy, akkor terelődhet mindenből több...

De a gravitáció meg tény, minden egyéb tényezőn kívül is.

2013. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok ezzel, hogy ha feszült leszek, akkor megindul belül egy folyamat, ami kihatással lesz sok mindenre. Pl. mensikor is több minden jön belőlem, ha feszült vagyok.

Viszont az is igaz, hogy menet közben, állás közben nagyobb lendülettel tud kijönni, aminek ki kell jönnie. :)

Úgyhogy fekvés után pl. felkeléskor jobban is érzed, hogy ami összegyűlt odabent, egyszerre "szabadul el" a mozgásod hatására. Ez tényleg gravitáció. :)

Ja, nem ugyanaz a 91%-os vagyok, nehogy azt higgyétek ő küzd veletek. :)


A kérdés pedig alapvetően nem az idegességről szólt, csupán a mozgásról. Ott pedig tök egyértelmű, hogy függőlegesen könnyebben kifolyik a cucc. :)

2013. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2013. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!