Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan kismama...

Van köztetek olyan kismama akinek magas a fehérvérsejt száma de semmi baja?

Figyelt kérdés
Tudom h terhesség alatt amúgy is megnövekszik,de a kérdésemben nagy növekedésre gondolok.

2013. febr. 2. 18:24
1 2
 11/12 Niksz Alexandra válasza:
szia én 36 hetes vagyok és nekem is magas a fehérvérsejt ugye 9nek kellene lenni felhivott a védőnő h magas 21 már minden vizsgálatot megcsináltak amit lehetett és vért is vettek hát felment 25re de senki nem tudja h mér megy fel nekem alapba is 15,16szokott lenni de most tényleg senki nem tudja mi van minden jó velem is meg a babámmal is nincs gyuladásom és nekem sincs semmi panaszom gondoltam megirom h én is igy vagyok mint te
2013. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kri76 válasza:
4,00-10,00 jó, nekem 17,00 lett 26 hetes terhesen. Herpeszem van, más gond nincs, jól is érzem magam.
2016. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!