Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől jelentkezik a...

Hanyadik héttől jelentkezik a mellfeszülés tünet? Mert nekem már másfél héttől jelentkezett és addig nagyon fájt de mára már szinte elmúlt. Ez most terhesség vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi elott mar 5 nappal erzekenyek voltak a melleim, es azota is. Viszont altaban mensi elott erzekenyek szoktak lenni, es mensi elott 1 nappal hirtelen elmulik. Ugyhogy keteselyes vagy...
2008. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor kezdett el nagyon fájni és feszülni, amikor a következő mensinek kellett volna jönni-e.

Csak most erősebben fájt és teljesen más érzés volt! Hozzá sem lehetett érni,mert sikítottam :) ! Nekem is elmúlt egy idő után!

2008. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!