Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3napja értem el a 12edik...

3napja értem el a 12edik hetet a terhességemben. Ma reggel barnás folyásom volt. Van valami baj a babával vagy ez ilyenkor természetes?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor voltál dokinál? Ha nem tegnap, akkor söprés be a kórházba! Egyáltalán nem kellene barnás folyásnak lennie, főleg ha eddig nem volt.
2013. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézesd meg magad nehogy baj legyen!!! Remélem nem lesz semmi!!!
2013. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Barnás folyás bármikor lehet a terhesség alatt. Addig normális míg nem erös mensi szerü vérzés.

habár tuti én is elmennék megnézetni az orvosomhoz. Nekem volt aze lején vérböség miatt volt, a hüvelyemben pattant el egy ér, mint az orrban.

2013. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális a barnás folyás. Én azonnal mennék a kórházba.
2013. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni én pont 12 hetes voltam mikor korházba kerültem vérzéssel de csak egy ér pattant el szerencsére:)
2013. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Barnázás soha nem természetes terhességnél. Ráadásul pont ilyentájt lehet gond mivel ilyenkor kéne átvenni a méhlepénynek a progitól a szerepet és ha a progi szint túl hamar csökken le az gondot okozhat és abrnázással kezdődik.
2013. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni, nekem is volt barnás folyás a 8. héten. A szervezeted megjegyzi, hogy mikor kellene a menstruációdnak megjönnie és próbálja azokat a "folyamatokat" produkálni. Neked is pont most kellett volna megjönnie (4-8-12. hét). El fog múlni.
2013. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,még akkor,de sajnos nincs már szivmüködése...
2013. febr. 5. 13:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:(
2013. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:(((( Nagyon sajnálom..... Én ugyanígy jártam, csak 11+3-an idén nyáron júliusban. Csak nem akartam egyből ezt írni, nehogy megijesszelek... DE most 14 hetes vagyok! Szóval hamar sikerülni fog a "következő"!!!

Ha megkérdezhetem, előtte mikor voltál utoljára?

1#-es voltam

2013. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!