Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Brendon babaáruházban érdemes...

Brendon babaáruházban érdemes vásárolni? Tapasztalatok érdekelnének, árról és minőségről egyaránt.

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az árakat meg tudod nézni a honlapjukon, nem éppen olcsó bolt:


[link]


Én sok mindent vásároltam és vásárolok a mai napig ott, mindennek meg vagyok elégedve a minőségével. Nekünk a rugdalózók nem váltak be, mert a kislányom inkább vékonyka és a derekánál nagyon bő így, de egy husis babára biztos jók.

2013. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

az árak elég húzósak (legalábbis az én pénztárcámnak) de jó minőségű cuccok vannak.

persze mint mindenhol ki lehet fogni 1-1 gagyit, de nem jellemző. hatalmas választék van, ez szintén pozitívum :)

2013. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egy kicsit drága bolt, de nagyon jó minőségű dolgokat lehet kapni, (van olyan saját márkás hálózsákunk, ami még az unokaöcsémé volt, aki most 13 éves. Az öcsém kisfia most az ötödik baba aki hordja, és semmi baja) és nagy a választék. Mi szinte minden nagyobb dolgot ott vettünk meg.
2013. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyot csalódtam mikor elromlott a légzésfigyelő és még abból sem adtak cserét! Meg kellett volna várni amíg ők kivizsgáltatják pedig még nem mult el 1 év és azonnal cserélniük kellett volna! Én nem vettem semmit ott azóta!
2013. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak termékek, amiket más boltban lényegesen olcsóbban meg lehet venni (ugyanazt), de ruhákat én előszeretettel vásárolok ott, mert meg vagyok elégedve a minőségükkel.
2013. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Mi bementünk szétnézni, amikor terhes voltam, majdnem rosszul lettünk az áraktól. Ez a bolt csak gazdag sznoboknak való szerintem. Irreális árak vannak, csak ötletkeresésnek jó. Én alapból azt gondolom, hogy babaruhát nem érdemes újat venni, teljesen megfelel a használt, mert kb. 4 ruhát veszel turiban, amíg ott 1-et. Játékoknál, babakocsinál, hordozónál ugyanez. Vaterán, turiban tök jó cuccokat lehet kapni, és jó minőségűeket. Tapasztalat. Nem tudom hogyan álltok anyagilag, de inkább tegyetek félre későbbre, mert a kaja, a pelus, a tápszer, ha kell esetleg elég drága, mi is utólag gondolkodtunk.
2013. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Én szeretem jó az ár érték arány.
2013. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok gazdag, de rendszeresen vásárolok ott. Van az extra pontos termékeik, azokból mindig veszek valamit, és gyűlik a pont, valamint a kuponos dolgaik is jók. A tápszerek meg néha kifejezetten olcsók. Az ár akciós termékek is jók, de az outletes dolgok a legjobbak. Egy-egy kis hiba miatt némely dolgot nagyon leakcióznak. Mi pl. concord ultimax ülést vettünk 2 éve 75 ezer helyett 40-ért, mert koszos volt a huzat, és nem volt doboza, kiállítási darab volt. Bodykat is mindig veszek, volt, hogy 300 ft-ért vettem darabját, mert annyira le volt árazva. Szóval én szeretem. De pl. babakocsit, vagy bármilyen bababútort biztos nem tudtam volna ott venni, ez tény.
2013. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, valami sokkal olcsóbb, mint máshol és nagyobb a választék. Pelus, tápszer, rövid szavatossági idejű akciók.

A ruhákat drágának találom nagy átlagban, de például csak ott tudtam venni cipzáros rugdalózót. Bútorokat sem venném meg ott, de babakocsit, játékokat, könyveket igen. Az is szimpatikus, hogy 2 hét múlva a blokkal bármit visszavihetsz. Még nem tettem, de jó a biztosíték.


Viszont én is csalódtam bennük már,mint az előttem válaszoló. A 90 ezres gyerekülésünknek elromlott a kapcsolója és csak úgy segítenek, ha elküldik a gyártónak. Köszi. És hogy megyek haza a boltból? Aztán a párom megjavította, de ezért neheztelek rájuk. Több panaszlevelet is írtam, de nem tudtak segíteni.

2013. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 6-os megválogathatnád a szavaidat...én is ott vásárolok és nem vagyok gazdag sznob!! Jólenne ha visszavennél magadból!!
2013. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!