Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terjesség alatt lehet valamily...

Herman-belsoa kérdése:

Terjesség alatt lehet valamilyen légzéskönnyítő balzsamot használni? Dr Theiss Eukaliptusz balzsam, Baby LUUF vagy Naturland mellkenőcs?

Figyelt kérdés
Első trimeszterben vagyok. Védőnőm azt mondta, hát lehet, csak pocakra ne menjen, de nem győzött meg teljesen. Szerintetek?

#terhesség #balzsam #légzéskönnyítő #mellkenőcs
2013. febr. 7. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted mi baja lesz a babának egy illóolajtól?

Én simán használtam a Wick Vaporubot és semmi bajunk.

2013. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megnyugtattál. Azért kérdezem, mert ezekben illóolajok vannak, és bizonyos illóolajokat nem ajánlanak terhesség alatt, illetve ezek felszívódnak a véréramba is. Már lassan 3 hete vagyok itthon bronchitissel, a háziorvosom nem ad semmit, mert terhes vagyok.Kipróbáltam már a Baby LUUF-ot, és jobban is lettem tőle.
2013. febr. 9. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobban vagy, kitartás.

Én sajnos mióta terhes vagyok folyamatosan arcüreggyulladással küszködöm, úgyhogy kipróbáltam már minden lehetőséget. Most meg a férjem és a fiam influenzás majd 40 fokos lázzal, én pedig imádkozom, hogy el ne kapjam.

2013. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húú, hát te sem vagy könnyű helyzetben! Szorítok, hogy ne kapd el! Én még nekiálltam Béres cseppet is szedni, úgyis jól jön a hányingerek mellé. Ma beszéltem egy kismama rokonommal, neki is volt arcüreggyulladása terhesség alatt és azt mondta, hogy a doki ajánlotta neki, hogy száraz levegővel (pl hajszárítóval) fújja az arcát néha, mert az segít, hogy felszakadjon.Jobbulást a családnak kitartást neked is!
2013. febr. 10. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!