Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyúlnak a szalagok vagy...

Nyúlnak a szalagok vagy valami bajt jelez ez az érzés?

Figyelt kérdés
12 napos vagyok+4 hetes vagyok,eddig semmi gondom nem volt.Ma kb 1tol erzek ilyen mindjart megjon erzest,hol a mehemet erzem hol korulotte de inkabb mellette..Bevettem egy magneziumot meg pihentem is es egesznap fekszem,de igy csak kicsit enyhult eddig.Mikor nagy wcre kell mennem akkor is igy szokott fesziteni,voltam is mar wcn(nagy nehezen) de akkor is jobb lett egy kicsit de aztan megint ilyen huzzodas. Borsot ettem mar tegnap este is,lehet hogy az puffaszt es azert van?Lehet meg baj most hogy mindjart 13 hetes vagyok?6 napja voltam UH-n,ott minden rendben volt.

#méh #szalag #12. hét #enyhe mensi görcs
2013. febr. 7. 19:20
 1/3 A kérdező kommentje:
12+4 (bocsi rosszul irtam):)
2013. febr. 7. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet a borsó is, de szerintem nő a méhed, azt érzed így.
2013. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyúlnak a szalagok, ne izgulj! Persze a puffasztó ételektől is görcsölhet a hasad.
2013. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!