Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napig olyan érzésem volt...

2 napig olyan érzésem volt mintha feszitették volna szét a méhem, és nyomás is volt benne nagy. Lehetek terhes? Vagy a beágyazódás jele, elvileg most lennék az aktustól számitva a 10 napon. De lehet h már ez késöbbi terhesség?

Figyelt kérdés
méh,feszülés,feszités,nyomás,lufi,terhes,terhesség,baba,mama,beágyazódás,aktus,mensi,teherbe esés

2013. febr. 10. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
En ugy ereztem, mintha jonne meg a menszeszem , de kozben a terhesseg jele volt, 3, 4 nap mulva vegyel 1 tesztet, addig turelem!
2013. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Minden tünetre ugrottam és nem lettem terhes. Aztán egyik hónapban már 3 hetet késett mikor feleszméltem, hogy hoppá!! Na akkor lettem terhes... Hidd el, nem érzel semmit az elején. Majd ha a hormonok beindulnak!
2013. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszii csajok :)
2013. febr. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!