Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi értelme egyes kérdéseknek?...

Mi értelme egyes kérdéseknek? Egymásra hozzák a frászt!

Figyelt kérdés
Mikor lökődik ki a magzat ha elhal, és társai kérdésekre gondolok. Jézus!! Ki az az idióta aki ilyenen agyal? Egyúttal a normális kismamákra is rá hozzák a frászt, akik esetleg csak azért járnak ide, hogy hasonlóakkal találkozzanak. A családjukat sajnálom leginkább,ők mit hallgathatnak?
2013. febr. 10. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt mindig voltak ilyen kérdések. Ha egy kismama nyugalomra vágyik akkor érdemes fórumot keresnie. Mert ugye ez nem az. Bármit lehet kérdezni, hajmeresztőt is.
2013. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ennek semmi. aki kismamaként ilyenen agyal, magának árt vele. de ne vedd készpénznek, h mindenki kismama, aki ilyet kérdez. amúgy meg nem kell megnyitni, nem kell olvasni és nem kell válaszolni rá. a gyakori olyan, mint a tv: csak azt nézem meg benne, ami érdekel. kétségkívül vannak zavaró dolgok, de amelyik kismama nem tud szűrni az tényleg menjen inkább babás fórumokra, ahogy a első javasolta. ott nem igazán találkozik ilyennel. amúgy a színvonal egyre esik itt. a válaszolók egyre gyakrabban beszólnak a kérdezőnek, sértegetik és egyre kisebb az érdeklődés. 5 kérdésből 4 megválaszolatlan
2013. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit én sajnálok, hogy egyre több a kamu kérdés. A GYK-s olvasók, kérdezők értelmi szintje is rohamosan esett az elmúlt egy évben. Sajnos. Pedig olyan jó kis oldal volt.
2013. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenben egyet értek!! Pedig én direkt azért járok ide, mert tudom, hogy míg nem sikerült teherbe esnem , nagyon jól esett ha egy-egy kérdésemre értelmes választ kaptam és én ezt most szeretném visszaadni. Tudom milyen sokat jelent egy jó szó!
2013. febr. 10. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt utálom, hogy legjobb tudásom szerint igyekszem válaszolni, lehetőleg tényekre alapozva, illetve amiben biztos vagyok, és mégis mindig valaki lepontoz. Mert ő másképp gondolja, vagy leginkább nem tudja.


És van sok olyan kérdés is, amit nem tudom, minek kell feltenni, sokkal egyszerűbb beírni a google-ba, és máris kidobja a választ.

2013. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, a kérdések és a válaszok egyaránt felhígultak, a pontozás pedig nevetségessé vát szinte. Amikor egy, a "Mi a kedvenc színed, a fekete vagy a fehér?" szintű kérdésnél lepontozzák a feketére és a fehérre szavazókat, akkor vhogy érzi az ember, h felesleges ezzel foglalkozni. Régen szerettem ide járni és számomra is hasznos volt az oldal. Az utóbbi tényleg kb 1 évben ezt egyre kevésbé érzem. szerintem már nincs sok időm hátra itt :-(
2013. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon eggyet èrtek az elözöekkel! Rám nagyon sokszor a sírógörcsöt hozták! Mert èn idiota meg olvastam mindent! Kismami vagyok ès nagyon aggodos,gondoltam rakeresek dolgokra hát kár volt! Sokkot kaptam!!!
2013. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy az emberek sokfélék, így a kérdések is azok. Itt mindenki azt kérdezi meg, ami őt érdekli. Aki ezeken megsértődik, meg "sokkot kap", az nem ép szerintem. Nem kell minden kérdést megnyitni. A tévét is elkapcsolod, ha valami gusztustalant mutatnak, a fészbukon is továbbgörgetsz, ha valamire nem vagy kíváncsi, a nemkívánt reklámíméleket se nyitod meg a postafiókodban, hanem törlöd egyből, nem? Itt is meg lehet tenni. Kicsit olyan műhisztinek érzem ezt a kérdést meg a picsogást azon, h "jaj, miket tudnak egyesek kérdezni", meg "jaj, milyen rossz lett az oldal".
2013. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!