Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Rossmannos Facelle teszt...

Edit881208 kérdése:

A Rossmannos Facelle teszt tényleg nem megbízható? Halvány csík jelent meg 1 percen belül. Elhiggyem hogy várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Tünet: utolsó menzesz egy hónapja; aktus: utána pár nappal; feszül a mellem, és érzékeny nagyon; 6 napja késik, de az máskor is szokott, mióta abbahagytam a gyógyszert (tavaly nov.)

2013. febr. 11. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én azt használtam másfél éve. Nálam eredményesen mutatta ki manókánkat :). De ha te nem érzed, hogy biztos lehet, vegyél egy másik fajta tesztet is. Hátha a két eredmény együtt már megnyugtat.
2013. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
fotóóó?:) én csinálnék holnap reggeliből egy másik fajtát, azon mi lesz!?
2013. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer használtam ilyet,azt mutatta,hogy nem vagyok terhes és nem is voltam.Ez alapján szerintem megbízható
2013. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Biztosan jól mutatja ne aggódj! Gratulálok:))
2013. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Fuuu, örülnék neki, ha az lennék, de nem görcsölök, ha nem, akkor majd legközelebb :) csak a bizonytalanság rossz, jó lenne tudni, de a dokim csak csüt.rendel, addig semmi sem biztos, ha kibírom addig :) reggel csináltam úgyhogy már nem tudom lefényképezni sajnos, de attól hogy halvány, azért jól látható csík volt, reggel csinálok másikat még sztem :) sokan mondják hogy ez a facelle teszt nem jó, de én nem nagyon értek hozzá. szerintetek melyiket vegyem meg? :)
2013. febr. 11. 16:35
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig Gabrielt használok, nekem mindig a valóságot mutatta:) 800 forint körül van és gyógyszertárba lehet kapni. Sok szerencsét, majd írd meg hogy sikerült:)
2013. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
én pont azt olvastam, hogy jó:) vegyél egy x-epilt, kétszer nem lehet pozitív, ha a teszt rossz is, két féle teszten:) drukkolok:)
2013. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Rendben, a gyógyszertárban veszek egyet, aztán reggel meglátjuk... jelentkezek majd!addig is köszönöm a segítséget! :)
2013. febr. 11. 16:43
 9/23 anonim ***** válasza:
én eddig jókat hallottam a facelleről, én x-epil vettem szintén rossmannos, én hármat is csináltam nem akartam elhinni, de ha láttad a második csikot biztosan úgy van
2013. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen megbízható ez a fajta teszt :))
2013. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!