Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetes kismamák hogy...

35-36 hetes kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Méhszáj állapota?Hanyadik baba?Kisfiú vagy kislány?

Melyik napra vagy kiírva?



2013. febr. 11. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:

szia! Első baba és kisfiú, méhszáj c2100 már majdnem 3hete de lehet hogy most tovább nyílt, mert megint tök kemény a hasam már órák óta. Valakinek hasonló mostanában? Március 13ra vagyok kiírva, még várhatna kicsit. Bár az orvos azt mondta már több mint 3kiló. :) neked?

35hetes és 5napos km

2013. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Március 12.ére vagyok kiirva,veszélyeztetett voltam mert lent tapadt meg nagyon a picur és volt több vérzésem.most már minden rendben van,ugy néz ki természetes úton meg is születhet ha ö is ugy akarja :) még teljesen zárt vagyok,meg valahogy olyan érzésem van h nem fogja elkapkodni,bár szombat este azt hittem ki akar bujni, 10,majd 5 perces fájásaim voltak de csak bö egy órán keresztül aztán ahogy jöttek el is multak.elsö babánk,de egyáltalán nem félek a szüléstöl csak izgatott vagyok :)kisfiú :) és te kedves kérdezö?jó babavárást,kitartást erre a kis idöre:)
2013. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és hol szültök?
2013. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok.Szerbiából írok,Zentán fogok szülni, nemhiszem h tudjátok hol van:)
2013. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de tudom, csak én nem ott fogok :)
2013. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

35 hetes leszek szerdán,3. baba és kisfiú.

idáig teljesen zárt voltam.26án megyek nst-re és meg is vizsgálnak. császárom lesz.

2013. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma vagyok pont 36.hetes:-)Marcius 12.-re vagyok kiirva.Holnap lesz az elso ctg-m.Izgulok:-)Nekem semmi joslom nincs tok jol vagyok csak fekudni megulni nem kenyelmes.Aludni mar a terhesseg feletol nem tudok.Nekem mar a 26.hettol 2100 a mehszajam.Szedek ra magneziumot meg szedtem ra gyogyszert is.De ugy nez ki mar nem nagyon jon ido elott:-):-)
2013. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma voltam dokinál, zárt a méhszáj, már volt múlt héten is NST, ma is, jövő hét szerdán is. Márc. 8.-án lesz a császárom, ha kibírjuk addig:-) 3. gyerek lesz két lány után kisfiú. Ma mondtam a férjemnek, tényleg terhes a terhesség, most kezd elég lenni, sehogy sem jó, sztem azért van ez így, hogy mire oda kerül az ember úgy elege legyen, hogy ne is féljen a szüléstől erősebb legyen az az érzés hogy most már legyünk túl rajta, mert nagyon nem jó:-))))
2013. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szombaton töltöm a 35.hetet:)

Már nekem is terhes ez az időszak:)

Nekem még mindig faros a kislányom,és nem érzem hogy befordult volna....:S

3 baba:)

2013. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát már én is elég nyügös vagyok. A legnagyobb bajom,hogy a kisfiam nagyon keveset mocorog.Inkább kitolja magát,nem rúgdos.Amúgy minden ok,a méhszáj zárt.Nektek még sokat mocorog?35hetes és 5 napos vagyok.
2013. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!