Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy már egymás...

Mitől lehet, hogy már egymás után 2 hónapban több pozitív teszt után kb 5-7 napra megjön a menstruáció?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 08:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ciszta vagy ilyesmi, dokihoz menj el!
2013. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Terhes voltál, de elveteltel. Orvoshoz kellene menni.
2013. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, több oka is lehet (hormonhiány vagy szervi okok), mindenképpen felkeresnék vele egy dokit, hogy többször ne ismétlődjön meg! Nagyon sajnálom, és sok sikert a továbbiakban!
2013. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem velem történt, hanem a barátnőmmel, de nagyon sajnálom és el se tudom képzelni, hogy mi lehet az oka, ráadásul egymás után kétszer is.

Természetesen még az első után volt dokinál, aki azt mondta, hogy minden rendben van, csinált uh is, tehát ha ciszta vagy vmilyen más elváltozás lenne azt látni kellett volna.

De a következő hónapban mégis újra megismétlődött: több pozitív teszt után 5-6 nappal újra menstruáció:)


Igazából arra lettem volna kiváncsi, hogy történt-e valakivel hasonló, és mi volt az oka...

2013. febr. 13. 08:53
 5/12 anonim ***** válasza:
esetleg progeszteron hiány! azt nézték?
2013. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Spontán vetélés után nem látnak már semmit!

Pozi teszt után a vérzés az vetélés lehet!

Ha szeretne babát,azonnal orvos,és vizsgáltassa ki magát,hogy miért van ez! Lehet egy vérvételből ki is derül!

2013. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gépágyu ***** válasza:
Rossz volt a teszt.
2013. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden teszt rossz? Na neee...

Minden hónapban? Na neee...

2013. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem csak 1 tesztet csinált, hanem 3-at vagy 4-et, azért az csak nem lehet mindegyik rossz, és ráadásul nem is egyformák voltak, hanem különböző tesztek, volt köztük a digitális clear blue is, ami még ki is írta, hogy +, és 1-2 hét...

Kedden megy újra dokihoz, már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fog mondani...Kétszer is egymás után már elég elkeserítő!

2013. febr. 16. 17:29
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Én is jártam így. Nekem a progeszteron szintem volt alacsony. A progeszteron táplálja a babát a méhlepény kifejlődéséig, szóval kb. az első 3 hónapban. Ha a progeszteron szint alacsony, nem tudja táplálni a babát, és elhal. Ha a progeszteron hiány beigazolódik (egyszerű vérvétellel kimutatható tüszőrepedés után 7 nappal), külsőleg egyszerűen pótolható!
2013. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!