Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 30 hetes kismamák?...

Vannak itt 30 hetes kismamák? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!29 hetes 5 napos vagyok!Egész jól vagyok.Pont ma megyek orvoshoz és már nagyon kíváncsi vagyok,hogy 4 hét alatt mennyit nőtt a lánykám.Utoljára 800g volt.Remélem,hogy már másfél kiló felé jár.Te hogy vagy?Hanyadik baba?Nekem 2.Már van egy két és fél éves kisfiam!
2013. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!Gratulálok a kislányhoz!Nekünk első baba, kisfiú:)

Minden rendben semmi bajom:)Már nagyon várom hogy megszülessen és láthassam.Hányadik héten mértek neked 800grammot?Mi 23 hét 4 naposan voltunk 4d-n, akkor volt 635 gramm.

2013. febr. 13. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 30 hetes vagyok, és nagyon jól érzem magam. Kisfiúcska lesz, szerencsére az elejétől nincs semmi panaszom. Bár még dolgozom, így azért könnyebb...

Én 2 hete voltam a szokásos 28. heti ultrahangon és ott azt mondták, mérete teljesen átlagos, ami azt jelenti, 1200 g kb. Most lehet 1,5 kg. Holnap megyek a dokimhoz, én is kíváncsi vagyok, mekkora, mert mostanában érzem, hogy egyre kisebb neki a hely, amikor aktívan mocorog, az már nem mindig kényelmes.

2013. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

30+4 hetesek vagyunk, első várandósság, és kisfiút várunk. Pont tegnap voltam orvosnál, 1430gr, 41cm. 8-) Jól vagyunk, leszámítva a medencefájdalmat, ami mostanában jobban előjött. Illetve tegnap azt mondta az orvos, hogy kevesebb a magzatvíz, ezért gyógyszert adott, 2 hét múlva vissza kell mennem.

2013. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Voltam orvosnál,holnap töltöm a 30-at.1460g ra becsülte,4 hete 800 grammra,azt mondta,szépen nő.Hétfőn megyek a 3. kötelező nagy uh-ra.Kicsit dagad a kezem meg a lábam,uh ma felhívom a védőnőt,hogy nézzünk vizelet fehérjét,meg vérnyomást!
2013. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az igen akkor szép nagy baba!Gratulálok!!

Én 2 hét múlva megyek 32 hetesre, utoljára 23 hetesen voltunk 4d-n.Remélem, hogy szépen megnőtt:)

2013. febr. 14. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!