Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok, erős...

24 hetes kismama vagyok, erős székrekedésem van pár napja, Idáig hasmenésem volt, most változott! :/ Tejtetméket napi szinten fogyasztok! Valaki valami tippet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség elején voktak problémáim. Szörnyű volt!! Nekem az activya segitett. Napi egy a reggelivel és másnap aemmi problémám nem volt! Más fajta vitamint kezdtél szedni? Vagy mért lehet?
2013. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szedsz vasat??Mert lehet,hogy az fogja a hasad..ha nem szeded még,és már van székrekedésed,akkor készülj fel arra,hogy a vas tabletta szedésével ez csak fokozódni fog :/

Amit én tudok neked ajánlani,az a szilvalekvár 2-3 kiskanállal reggel éhgyomorra..vagy egyél sok almát héjastól,az is segít egy kicsit a nehéz dolgokban.Meg egyél-igyál sok rostosat!!Pl ehetsz savanyú káposztát meg annak a levét is megihatod,az is szokott segíteni.Vagy igyál 100%-os rostos levet,pl Siót vagy Cappy-t.Más nem jut eszembe. :/


28+1 hkm

2013. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb terhes nő szed vasat, mivel a terhesvitaminok eleve tartalmazzák.

Próbáld ki, hogy reggelire zabpehely kását eszel, ami jó hasmenés ellen és szorulás ellen egyaránt. Ami nekem bevált, műzlit ettem éhgyomorra reggelire natúr joghurttal, pár nap és rendbejöttem.

Sajnos, ez a hasmenés-szorulás nagyon gyakori:(

Ha már semmi sem hat, és sok napja ez van, akkor végszükségesetén lehet glicerin kúpot használni, legalább az valamennyit segít. De nem gyakran, nehogy hozzászokjon a szervezeted. De, ha néhányszor beveted, semmi gond nem lesz.

2013. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is váltakozik a székrekedés és a hígabb széklet. Pedig teljes kiőrlésű kenyeret, barna rizst, zabkását, magvakat, gyümölcsöket eszem...
2013. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!