Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamák nektek is...

27 hetes kismamák nektek is állandóan fáj a derekatok?

Figyelt kérdés
Ha fekszem, ha állok mindenhogy fáj, van valami ami enyhíti?

2013. febr. 13. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ne is mondd.már hetek óta. a párom szokta nyomkodni egy darabig jó de utána ugyanúgy:( 28hkm
2013. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgy tudom, nem szabad masszírozni, mert vérbőséget okoz.
2013. febr. 13. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam róla:( de vajúdás közbe is szokták maszírozni :o eddig nem lett baj tőle
2013. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert ott már eleve meg kell születnie, de én azt olvastam nem szabad masszirozni, mert beindíthatja a szülést.
2013. febr. 13. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
hát akkor nem maszíroztatom :o te mivel szoktad enyhíteni?
2013. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is már hetek óta fáj,hol jobban,hol kevésbé.Nem tehetek mást,mint hogy elviselem.Néha már sem állni,sem ülni,sem feküdni nem jó :( Reggel mindig úgy ébredek,hogy fáj :(

Nekem a párom csak akkor masszírozza meg egy kicsit,amikor le testápolózom magam és megkérem,hogy kenje be a hátam,mert azt ugye nem érem el magamnak :) De eddig nem okozott problémát,nekem nagyon jól szokott esni :)


28+1 hkm

2013. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne is mondjátok, borzasztóan fáj hetek óta. Ezek szerint ez normális, ha nektek is fáj.

De a 3. trimeszter kapujában vagyunk, így kibírjuk mindannyian :)

2013. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


En most vagyok 30 hetes es a 26. het kornyeketol iszonyatosan fajt a hatam! Neha mar aludni is alig tudtames sirni tudtam volna. A parom ket hete elkezdte estenkent paprikas lobalzsammal kenegetni es azota sokkal jobb! Es mivel kicsit melegit a krem meg jobban is alszom tole! :)

2013. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes vagyok, most kezdett a napokban fájni. De szerintem nekem az is befolyásolja, hogy még dolgozok, szakácsként. Ezt a hónapot szeretném még a melóban kihúzni, de nem bánnám, ha már itt lenne február vége. :)

Pihentetni szoktam,amikor haza érek kinyújtózom az ágyon, és az akkor nagyon jól esik :)

2013. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!