Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hetes terhes vagyok! De...

10. hetes terhes vagyok! De olyan mintha nem is lennék várandós!?

Figyelt kérdés
Mikortól lehet érezni valamit!? Már a tüneteim is teljesen elmultak!!
2013. febr. 14. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam.

9 hetesen elmúltak a tüneteim, és utána semmi bajom sem volt (bár előtte sem sok).

16 hetesen kezdtem el érezni haloványan, 20 hét körül erősebben. Onnantól, hogy éreztem jobb volt, jó volt érezni, hogy történik valami.

De amúgy örülj neki, hogy nincs rosszullét, és tudom türelmetlen az ember, de ha megmoccan sokkal jobb lesz.

2013. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nagyon várod, de örülj neki hogy nem küszködsz hányással meg ilyennel. Engem jól megkínzott a drágám...
2013. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy!! amugy nekem sem voltak tünetek nagyon!! Csak furi hogy most meg ugy érzem magam mint mikor nem voltam várandós!!!Na néha van hasszurka de ennyi!!
2013. febr. 14. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális állapot,mert a terhesség nem betegség.Majd 20.hét után fogod érezni,hogy mozog és rugdalódzik.
2013. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!