Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen rengeteg pattanás...

Hirtelen rengeteg pattanás megjelenése (nem csak az arcon) lehet korai terhességtől?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet :( Nekem kb 10. héttől jöttek elő és azóta is szenvedek velük. Sajnos a hormonok..
2013. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de a terhesség igazolására nem alkalmas egy pattanás! Sok minden mástól is lehet (pl. mensi előtt). Teszteltél már?
2013. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, persze. Mi már tudjuk, hogy úton a babó. Csak nem tudtam hogy miatta jöttek ki ezek rajtam vagy valami más az oka (esetleg valamilyen allergia vagy rossz táplálkozás). És még igazából csak 6hetes vagyok, azért gondoltam, hogy talán nem a pici miatt van.
2013. febr. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!