Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baja a magzatnak?...

Ugye nincs baja a magzatnak? 5és fél hete mensiztem utoljára, pozi tesztek, de a doki még nem látott semmit múlthéten, csak vastag nyálkahártyát, hasi uh-al. A jobb petefészkemnél szúrkál, lüktet szinte egész nap.

Figyelt kérdés
A beágyazódás már rég befejeződött, mitől lehet ez?Volt már vetélésem,nem szeretném,hogy baja legyen.A combtövembe is kisugárzik néha.Ez mitől van?
2013. febr. 17. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát látnia kellett volna, de szerintem még reménykedhetsz. Lehet késői peteérésed volt és lehet csak 2 hetes, ezért még nem látszik. Elvégre valamitől csak van HCG a szervezetedben. Sajnos 50-50% hogy mi lesz a végeredmény.
2013. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasi uh-al? Lehet, hogy azért nem látta még:) Drukkolok:)
2013. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Még lehet, hogy minden rendben van! Én is saját számításaim szerint már majdnem 6 hetes voltam, amikor dokihoz mentem, és még csak petezsákot látott, persze hüvelyi UH-val...ilyenkor mit ér már egy hasi uh....

2 hét mulvára hívott vissza...akkor már dobogott a kis szíve a lányomnak :)


Úgyhogy próbálj meg megnyugodni, drukkolok, hogy minden rendben legyen! :)

2013. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem is néztem, hogy hasi uh-val nézett. Akkor persze, hogy nem látott semmit. Simán van még esélyed!
2013. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasi uh-val nézett?!

Hát azért nem látott semmit!!!

Ilyenkor hüvelyen keresztül nézik általába!!

Azzal amit érzel nincs semmi gond nyugi!!! Tök normális!!!

A beágyazódás még nem fejeződött be,az még odébb van!! Én most járok a 11.héten és a dokinak mondtam hogy még mindig szúródik a hasam és kissebb görcseim vannak ,azt mondta nyugi minden oké és normális!!

Boldog babavárást!!

2013. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.A babában biztos vagyok,hogy itt van,attól nem félek,hogy még nem látott a doki semmit.(Sztk-ban voltam.)A fájdalom zavar,hogy normális-e ez.De ezek szerint az.:-)
2013. febr. 17. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!