Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fertőzés miatt (amit már...

Fertőzés miatt (amit már kezelek) féltem a babát, mert hallottam olyat, hogy felszálló fertőzés okozott bajt.23 hetes vagyok, és két hete voltam dokinál, akkor zárt voltam. Mitől nyílhatok ki, és milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de hasonló cipőben járok, mint te.23 hetes vagyok és 2 hete van valamilyen fertőzésem.Voltam dokinál és én is zárt vagyok,tőzegáfonyát szedek és rengeteget iszom.Már kezdtem azt hinni, hogy múlik, de ma újra éreztem, hogy sajnos még nem szabadultam meg tőle. Megkérdezhetem, hogy te mivel kezeled és érzel e javulást?
2013. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kezeletlen fertőzések okoznak bajt! Nekem számtalan fertőzéssel volt már dolgom 6 terhességem alatt, de mivel mindig kezelték, sosem volt belőle baj! Bízz a dokidban! Kinyílni a keményedésektől lehet leginkább, bár tünetek nélkül is ki tud nyílni a méhszáj.
2013. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én Dalacin krémet kaptam, de mivel jelenleg nem kapható, ezért bactroban kenőcsöt. Tüneteket sem éreztem, úgyhogy a javulást sem tudom leírni sajnos! Még jó, hogy kiderült.
2013. febr. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!