Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+2 vagyok, ma délutántól...

38+2 vagyok, ma délutántól szinte folyamatosan görcsölget a hasam, olyan menstruációs görcsöléshez hasonló. Jelent ez valamit? Vagy semmit?

Figyelt kérdés
Keményedni is keményedik, de nem rendszeresen. Első baba és fogalmam sincs mire számítsak!
2013. febr. 23. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Önmagában ez semmit nem jelent. Max, hogy készülődik a szülés. De ha vannak rendszeres összehúzódásaid is, akkor már nincs messze a cél:)

Könnyű szülést!

2013. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 HZsóka ***** válasza:
Ma éjjel meglesz baba. Nem kell még rohanni a kórházba, de szépen, nyugodtan el lehet kezdeni csomagolni.
2013. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek jóslófájások is, amivel még simán elviszed akár 4
2013. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

bocs elnyomtam

Szóval simán elviheted a 40. hétig is.

Ami a lényeg, amikor is kórházba kell menni, mert az már nem feltétlen csak jóslófájás, ha sűrűsödnek, vagyis egyre rövidebb idő telik el 2 fájás között.

De saját tapasztalatból mondom, hogy még így is el lehet vinni akár másfél hetet.

Nekem sikerült.

3 perces fájásaim voltak, de csak másfél hét után szültem meg.

Még a dokikat is átverő jóslófájásaim voltak.:)

2013. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

húú, köszönöm nektek a válaszokat, eléggé megijedtem, mindig attól tartottam, hogy mi van ha nem fogom tudni, hogy ezek azok a fájások...

A védőnőm is magyarázta persze, hogy azok rendszeresen jönnek, de akkor mi ez ami folyamatosan van? és a hasam is kőkemény szinte folyamatosan...

2013. febr. 23. 20:29
 6/13 anonim válasza:

Én a negyediknél kb. két hétig azt hittem, hogy "na, ma biztos szülök". :) Rengeteget keményedett a hasam, volt hogy folyamatosan keménynek éreztem.

Addig míg nem lesz rendszeres 5-8 perces, szerintem ne aggódj. Ha viszont rendszeres és melegzuhanyra nem múlik el, sőt, akár erősödik, akkor valószínűleg beindult a szülés.

2013. febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem kell aggódnod, mert 38 hetesen nyugodtan megszülhetsz, a baba már teljesen érett a kinti életre, és nem számítana koraszülöttnek.
2013. febr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy?:)
2013. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgok?
2013. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már meg szült... :)

Majd írd le mi volt!! :)

2013. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!