Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség alatt válik...

Ha terhesség alatt válik szükségessé fogászati beavatkozás, használnak-e érzéstelenítést?

Figyelt kérdés
A 3. trimeszter idejére gondolok. Most vagyok 29 hetes, és egy hete fáj az ínyem, és estére meg is duzzad. Nagyon érzékeny. Nem volt sose gond a fogaimmal, eddig sem volt semmi, az elején el akartam menni fogorvoshoz, de így is sokszor kellett elmennem a munkámból a terheségemel kapcsolatban, s mivel nem volt panaszom így ezt nem tartottam fontosnak. Egy fogam észre vettem, hogy romlott, de az nem fáj. Illetve néhány fogam érzékennyé vált a hidegre.

2013. febr. 26. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,tudják,hogy ilyenkor mit szabad adni.
2013. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, adhatnak érzéstelenítőt. Én legutóbb 26 hetesen kaptam. A babának semmi baja nem lesz tőle, tudja az orvos, hogy milyen fajtát adhat!
2013. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Csak kicsit meg voltam ijedve, mert én olyat is hallottam, hogy ilyenkor már nem adhatnak.De ez most meg nyugtatott.
2013. febr. 26. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, inkább nem adnak.
2013. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!