Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenetek?! 20+6 hetes...

Segitenetek?! 20+6 hetes vagyok es nagyon megfaztam! Nem tudok nyelni es nagyon faj a torkom. Mindig eroltetnem kell a kohogest reggelente mert nem kapok levegot. Ilyenkor vs alami sarga valami jon ki a torkombol.

Figyelt kérdés
az orvosom mindig csak azt mondja szedjek paracetamolt. Tudtok valami gyogyszermentes praktikat a citromos forro tean kivul? nem szeretnek mindenre gyogyszert szedni! ezzel artok a babamnak?
2013. febr. 27. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Járvány van, èn ma voltam orvosnál, augmentint, és Panadolt írt!

Panadol paracetamolos, 4 óránként 1-et lehet bevenni.

Nekem tegnap kezdődött mint neked, ma már lázas lettem!


A slajm jön fel, azért kellene valami gyógyszer, ami azt oldja, gyulladást csökkenti!

Ezt nem lehet teával, mézzel kikúrálni!!!

2013. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

20+1 hetes vagyok.

1 hete szenvedtem ugyanígy mint te. Sajnos nekem antibiotikum lett a vége!

DE ami NAGYON SOKAT SEGÍTETT az a kamillás tea inhalálás, csepegtettünk bele PHLOGOSOL oldatot.

MÉZ sajna utálom de az egyik legjobb torokfájás ellen lassan nyalogatni a mézet!


A forró tea pedig oldja a nyákot!


Ja és bocsi h undorító leszek, de ha kijön a torkodból valami vagy felköhögöd, azonnal zsepibe köpd!!HAMARABB GYÓGYULSZ!

2013. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam! Nekem köptetőt irtak!
2013. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, pedig lehet orvoshoz kéne menni.

Mert nem biztos, hogy sima vírusos a fertőzésed, ha a váladék, ami akár a torkodból, akár az orrodból ürül és az nem átlátszó vagy fehér, hanem zöld vagy sárga, akkor ott már bakteriális fertőzésről van szó. Olyankor antibiotikumot szoktak írni.

Ne otthon kúráld magad, mert akár szövődmények is kialakulhatnak.

2013. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy gerezd fokhagymát pépesre zúzz össze, keverj hozzá egy kanál mézet és nyeld le. Napi 3x.

Ocsmány íze van, de ha ma és holnap is beveszed péntekre kutya bajod lesz!

Illetve hársfavirág tea, NEM FORRÓN, kellemes melegen óránként eegy csészével!

2013. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, izlandi zuzmó szirupot vegyél a patikában és napi 4x10ml mehet belöle!
2013. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én a stodált ajánlom neked, köptető, meg a homeogene 9-et ez torokfertőtlenítő. mindkettő homeós szer, lehet nyugodtan használni őket terhesség alatt.

mielőbbi jobbulást kívánok neked!

2013. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En Skociaban elek es nekem is minden bajomra Paracetamolt javasolnak.Igyal mezes teat forron,es szedj valamilyen mentolos cukorkat,nekem attol helyre jott,igaz eltartott egy darabig,de jobb lett.Jobbulast!
2013. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
köptetőt estére soha ne vegyél be, erre figyelj, és egy használat után dobd ki a papírzsepit! sok méz, sok folyadék, és sok pihenés!!
2013. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy hete voltam orvosnál hasonló tünetekkel, 31. hetes vagyok..

Az orvosom azt javasolta, hogy ne szedjek be semmit, csak C vitamin, és ha lázam van, akkor panadolt.. Azt mondja, hogy ki kell bírni, mert gyógyszerekkel árthatok a babának.

Citromos, mézes teát ittam, szedtem a Forever fokhagyma kapszulát és sok gyümölcsöt ettem. Azóta már sokkal jobban vagyok.

2013. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!