Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Utolsó vérzésem július 15-én volt. A következő vérzés esedékessége előtt 2 nappal csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Azóta a következő is kimaradt. A méhemnél van egy kis dudor. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

2007. szept. 11. 17:29  Privát üzenet  

A válaszok

Szia.

Akkor most lenne a ma´sodik kimaradó menzeszed??Ha igen 100%,hogy terhes vagy.Csina´lj egy tesztet,vagy menj egyböl orvoshoz.

Gratula.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2007. szept. 11. 17:35 Privát üzenet

Szia!

Én is így jártam. Az első teszt negatív lett, a második pedig pozitív. Ekkor már két hónapos várandós voltam. Csinálj még egy tesztet és menj orvoshoz, függetlenül attól, hogy negatív vagy pozitív.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2007. szept. 11. 17:57 Privát üzenet
a terhességi teszt ´a kimaradt menzi ideje´után mutassa meg 90% ra a terhesseget, szoval ena hejlydben az hejett hogy itt kérdezgetek mennék és vennék egy uj tesztet lehetoleg minosegit!

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2007. szept. 14. 15:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beágyazódási vérzés, milyen, hogyan, mennyi, stb?
Szaisztok szeretnék kérdezni.9hetes kismama vagyok.6hetesen még találtak szivhangot. Most 9hetesen nem. De semmi arra utalo jelem nincs hogy elhalt volna a magzat. Sem vérzés sem...
21 hetes kismama vagyok, ma reggel óta nagyon furcsán fáj a derekam, főleg bal oldalon, meg néha kicsit elöl a hasam is. Vérzés egyelőre nincs, baba mocorog (remélem így is...
7-8hetes terhesség és vérzés barnázás? Többi lent.
6,5mm petezsák 2 héttel a kimaradt vérzés után az jó? Most tudtuk meg biztosra.
Pecsételő vérzés 5 hetesen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!