Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt pattanás...

Kabymaci kérdése:

Terhesség alatt pattanás intim helyen segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok tanácsot szeretnék kérni.13 hetes terhes vagyok. A szemérem dombomon kijött egy pattanás ami befele pattant el és azóta nagyon durván bekeményedet kb 5cm részen és be is van pirosodva alig birok már menni. Valaki járt màr így?Valami okos tanács?Este rakok rá paradicsomot de ha nem múlik akkor hova forduljak?

2013. márc. 2. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

szerintem nőgyógyászhoz, ha bőrgyógyászati, akkor átküld oda


Nekem a sudocrem segít az ehhez hasonlókon, 1 éjszaka alatt lehúzza, szinte bármilyen bőrgyulladást, főleg a pattanásból, szőrtüszőgyulladásból eredőeket

2013. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most le fogtok pontozni, de nekem nagyon sűrűn van ilyen... a krém nem rossz ötlet, de én lefertőtlenített tűvel megszúrnám egy nagyon picit, és lehet, hogy az utána következő nyomástól a benőtt szőr is kifordul... nekem volt, hogy 3 cm-es szór fordult ki... Ha lefertőtleníted a tűt nem lesz semmi baj, de ne ragaszd le miután megszúrtad, inkább próbáld "levegőztetni" úgy nagyon hamar meggyógyul.

Vagy ha nem szeretnéd megszúrni, én egy éjszakára tennék rá dunszt kötést, valami krémmel, és reggelre szerintem jó lesz :)

2013. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ilyet én is szoktam, de mivel eldurrant neki befele, ahhoz, hogy akármit tudjon csinálni le kell valamennyire azt húzni (nekem a paradicsomtól csak rosszabb szokott lenni akármilyen gyulladásom (anyukám gyerekkoromban az elfertőződött tüskékre tette mindig, automatikus szuri járt érte)


A Sudocrem ugye antiszeptikus, gyulladáscsökkentő, persze bármi hasonló jó lehet. ha lehúzódik, akkor lehet a szőrt kiszedni...

2013. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a durván begyulladt szőrtüszőkre a teafaolaj a szuper.olvass utána,sok mindenre jó. drogériába szoktam venni az aromax-os zöld dobozos márkát. gyantázom magam az intim részeken és hát ez ezzel jár.
2013. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!