Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a méhlepény...

Luxine kérdése:

Pozitív lett a méhlepény mintav. Eredménye. Kérhetem-e, hogy magzatvízből is vegyenek mintát? Olvastam olyat, hogy a mlepényben nem csak a baba sejtje lehet, viszont a mvízben csak az övé van.17 hetes vagyok, közvetl. A baba előtt volt egy vetélésem.

Figyelt kérdés

#Méhlepény mintavétel pozitív
2013. márc. 2. 16:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mire pozitív?
2013. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amennyiben te nem vagy beteg, de a babánál kimutattak valamit, sajnos el kell fogadnod a diagnózist. A corionboholy biopsziánál valóban előfordulhat, hogy a mama sejtjeit vizsgálják, de ez többnyire álnegatív eredményt szokott produkálni.
2013. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mégis mire lett pozitív?
2013. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Down-kórra lett pozitív. Azért is szeretném a másik mintavételt is kérni,mert olvastam,volt már,akinek jó lett a 2.eredmény. Próbálok "kapaszkodni",de nem tudom,kérhetem-e egyáltalán.
2013. márc. 2. 18:08
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát kérni kérheted szerintem, de mindenképp kérdezd meg az orvosodat, hogy mennyire biztos ez az eredmény, és hogy a másik mennyire lenne az.. Mindenképp beszélj orvossal! Lehet magától fogja javasolni a magzatvízből való mintavételt!
2013. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Voltam már a genetikusnál, azt mondta felesleges. Ott még én is azt mondtam,hogy el kell fogadnom,de azóta nem hagy nyugodni,hogy mi van,ha mégis egészséges? Az ellenpéldát is a genetikus óta olvastam. Hétfőn kell bemennem a kórházba.
2013. márc. 2. 18:30
 7/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom, hogy pozitiv lett. En most izgultam vegig egy mintavetelt es varakozast. En amugy pont ezert dontottem a magzatviz mellett, mert tudtam, hogy a cvs-ben nem biznek meg.

Egy dolgot tudok javasolni, ha van ra keret csinaltasd maganuton. En a kutvolgyiben voltam es egy het alatt megvolt az eredmeny. Nagyon nem mindegy ennyi idosen, hogy tovabbi heteket varsz az eredmenyre egy ismetles eseten. Itt azert van meg gyorsan, mert mas technologiat hasznalnak a tenyesztesre, mint az allami korhazakban.

2013. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Elvetetnéd, vagy megtartanád!?

Ha meg tartod, akkor felesleges azt is elvégeztetni!

2013. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nehéz ezt kimondani, de ha beteg nem tartanánk meg. Akkor ezt a vizsgálatot sem engedtem volna, ha vállalnánk a beteg babát.
2013. márc. 2. 18:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Én nem választhattam,hogy melyik mintavételt szeretném,de előtte nem is tudtam,hogy a magzatvizes biztosabb.Keret most sajnos nincs rá,hogy magánba menjek.
2013. márc. 2. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!