Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok. A...

6hetes terhes vagyok. A problémám a következő, szúrásokat érzek néha végbél felé. Gond lehet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Végbél felé még nem tapasztaltam!!! De ha nyillal a hasadallja akkor az nem gond,na persze ha nem erős a görcs és szúrka!!! Az azt jelenti tágulsz és nyúlnak a szallagok!!!! Boldog babavárást!!! 13hkm
2013. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen és be is pánikoltam mert a neten mindenhol azt írják hogy méhen kívüli terhesség jele lehet, elmentem azonnal dokihoz, de jó helyen volt a petezsák (akkor még csak az látszott). Most is jó helyen van, a kiságyban :D
2013. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy gond van.
2013. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nikkita ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy ne legyen székrekedésed. Az etőlködés most nagyon nem tenne jót. Ha az alhasad görcsöl, az előttem szólóhoz tudok csatlakozni, nyúlnak az izmait. De ha olyan megérzésed van, hogy vmi nem oké, és/vagy erősebben görcsölsz, menj orvoshoz. Engem megnyugtattak, hogy úgysincs semmi baj éscsak nyúlok, nem mentem orvoshoz, a nyolcadik héten elvesztettem a babát. Szóvál vigyázz magadra, nincs baj, azt úgyis megérzed az anyai ösztöneiddel! Sok sikert a babához, na és persze sok egészséget mindkettőtöknek!
2013. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!