Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellfájdalom, mellfeszülés...

Mellfájdalom, mellfeszülés mindenkinél jelentkezik valamilyen formában?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol azt olvasom, hogy a mellfájdalomból vették észre, hogy babásak. Ez azt jelenti, hogy folyamatosan fáj a mell, vagy alkalomszerűen? Nekem nagyon nagy melleim vannak, így nem tudom érzékelni, hogy nagyobb lett-e, sem a mellfeszülés érzést nem tudom beazonosítani. Annyit észre vettem, hogy kellemetlen hason feküdni, de nem igazán fáj, ha megfogom a melleim inkább a fenti részen érzek valamit, a mellbimbóm egyáltalán nem érzékeny. Ti mit éreztek?
2013. márc. 6. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem, nem mindenkinél. én pl nem ebből vettem észre, hanem abból, h farkaséhes voltam, mégis rosszul lettem a kedvenc kajáim látványától és szagától. visszacsaptam a hűtőajtót és vettem egy tesztet.
2013. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az eddigi öt terhességemnél a kezdetektől feszült, fájt a cicim, de most a hatodiknál nem! Szóval, nem törványszerű!

18 hetes km

2013. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*törvényszerű
2013. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem iszonyatosan fájt és fáj már egy hete, picit duzzadtak meg csak.

ma teszteltem egy pozitivat, jövőhéten már 6 hetes leszek :)

2013. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!