Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis után egész nap...

Amniocentézis után egész nap feküdni kell?

Figyelt kérdés
Az mindegy, hogy a hátadon, vagy oldaladon? Ebédelni felkelhetsz? Aki volt írja már meg azt a napját. Szegeden nem muszáj bent tölteni az éjszakát azt hallottam, hogy már du. hazaengednek.
2009. szept. 12. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

En ket napig fekudtem - enni es WC-re keltem csak fel. Aztan 1 het kimelo eletmod - nem emeltem, nem hajlongtam es nem szexeltem.

3x1 Magne B6 - kb. 10 napig

38 hetes es 1 napos km

2009. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


igen, egyetértek az előttem szóló kismamával! :) aznap és másnap fekvés javasolt, WC-hami-tisztálkodás megengedett. délután hazamehetsz általában :) utána kímélet és Mg, majd minden rendben lesz :)


kellemes babavárást! :)


[link]

2009. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És ha délelőtt megcsinálják a mintavételt, már ebédelni fel lehet kelni?

2009. szept. 13. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem délután megcsinálták, nem kellett bennt feküdnöm. Nagyon szigorúan nem feküdem itthon sem. 2 hét kimélő életmód. 34 heteske
2009. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.nálunk ugy volt,h éhgyomorra megcsinálták,olyan délelőtt fél 10 kor,de délben már felkelhettem kajálni,szóval 2 órát kellet utánna feküdni,de én végülis aztán egésznap feküdtem,és másnap engedtek haza.minimum 1 hét kimélet,persze nem kell végig feküdni,csak ne eröltesd meg magad.nem lessz semmi baj.ha baj lenne,akkor az elsö 12 óra a kockázatos.aztán csökken a kockázat
2009. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!