Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan köztetek illetve...

Van olyan köztetek illetve hallottatok már olyanról hogy meglévő több hetes terhességet nem mutatott ki a teszt és az illető a mensi idején vérezgetetett?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre en is kivancsi lennek,mert ugxanebben a cipoben jarok!?

Olyat mar hallottam,hogy a 11.hetig nem mutatta a teszt,de,hogy verezgetett e?azt nem tudom!

Nekem amikor ezt kerdeztem azt mondtak kizart,hogy baba legyen,,..

2013. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ilyenről még nem hallottam, bár vannak "csodák", de én nem hiszek már ebben. 3 évig próbálkoztunk, én is mindenbe beleéltem magam, de kár volt, ha baba van, akkor az egyértelmű.
2013. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyum... Öcsémmel volt terhes... Ő vitte hetente a pozitív teszteket a dokinak és SEMMIT nem látott a doki uh-n... A végén anyámra mondta hogy hülye és beképzeli a terhességet és higgye el hogy nem terhes! Adott neki gyógyszert hogy attól majd megjön... Meg is jött de brutális vérzéssel a dokihoz ment az megint le hipohonderezte és majd elmúlik ne stresszeljen vérzés alatt is pozitív tesztje volt akkor a doki hasi uh-zott neki és rögtön látta öcsémet is akkor anyum már 14 hetes volt nem lehetett már elvetetni (szerencsére) a doki meg kaparódzott hogy ezt a vérzést el kell állítani és ingyen végig kísérte anyám terhességét csak nehogy feljelentse őt... Szerencsére öcsém egészséges semmi baja de anyám még 6 hónapos terhesen 2-3 napokat menstruált... Nem sokon múlott szegény öcsém...
2013. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy a teszt későn jelzi a terhességet, már sokan tapasztaltak. De a hetekkel később, már elég hihetetlen... Olyat is, hogy a mensi idején kis mennyiségű vérzés, vagy barnázás fordul elő. A kettő együtt egészséges terhességnél valószínűleg ritka mint a fehér holló. Az utolsó hozzászólásban említett példa is csak az egyik feltételnek felel meg. Ha nálad ilyen tünetekkel igazolódik a terhesség, az csak újabb bizonyítéka lesz annak, hogy a természetben nincs lehetetlen:)
2013. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!