Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszerűen nem tudok meggyógyu...

Egyszerűen nem tudok meggyógyulni a köhögésből és náthából! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja beteg vagyok,1 hét szünet után most visszaestem a köhögésbe és orrfolyásba,orrdugulásba!Az orvos nem ad semmit,utoljára stodalt szedtem,meg hopmeos orrsprayt,meg tengervizeset is használok.Már félek,nehogy baja legyen a babának,a sok köhögéstől!
2013. márc. 11. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Óránként vegyél be egy 1000 mg-os C-vitamin tablettát, vagy félóránként egy 500 mg-osat. Igyál egész nap legalább 3 liter vizet vagy csalánteát. Plusz 1 evőkanál mézben 1 cikk fokhagyma belenyomva.
2013. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

óh, én is így vagyok. nekem a hurutos köhögés nem akar abbamaradni. mondjuk már csillapodott, de még mindig nem tiszta :(

én semmit sem szedek most már. én is stodalt szedtem, mikor nagyon odavoltam.

szedtem oscilococcinumot is.

nem lehet, hogy allergia gyötör? orrfolyás, orrdugulás, köhögés lehet allergia jele is. most kezdődik a pollenszezon.

a doki valóban nem ad semmit. én reménykedem, hogy most már kitisztulok :)

2013. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is (3.baba, mindig beteg vagyok az első 3-4 hétben) szedtem oscillot, sinupretet semmit se ért!!! Durván köhögök és arcüregygulladásom is lett úgyhogy most köptetőt szedek orvosi javallatra meg ha nagyon fáj vagy lázam van akkor panadolt.És már jobban vagyok úgy 2 napja, de előtte 3 hete tartott a láz-taknyosság-durva köhögés mintha influenzának indult volna (lehet az is volt).
2013. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Terhesen ellenjavallt a csalántea, én úgy tudom, sztem azt ne igyad, inkább hársfát...

a többi okés, amit az első írt. :-)

Én Sinupret drazsét szedtem, az a köhögésre, és a hurut feloldására jó, lehet terhesen is.

Nem lesz baja a babának a köhögéstől, a láz az, ami bajt csinálhat, ha huzamosan van...

Jobbulást...

2013. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hársfateát. Illetve tényleg egy C vitamin sokk a szervezetnek, de azt csak pár napig.
2013. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor nem vagyok egyedül!Rengeteg mézet eszek,a hársteát kipróbálom.Nem hiszem,hogy allergia,mert elég érdekes dolgok jönnek az orromból!Szerencsére lázam egyszer se volt,meg jó a közérzetem is.Fáradt vagyok,de az már a terhesség miatt is lehet.34. hétben járok!Mindenkinek jobbulást!
2013. márc. 11. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél nekem is volt ilyen. 6 hét után antibiotikumot írt fel a doki, attól rövid idő alatt elmúlt...
2013. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!