Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok és nincs...

36 hetes vagyok és nincs orvosom nem is volt. Amikor ultrahangon voltam utoljára ezt monta az orvos igur gyanu a lepényröl is magyarázot hogy eléri a mészájat és mellsö fali. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsit megvagyok ijedve

Az ottani orvos azt ajánlota hogy fogadjak egy jo orvost mert ebböl császárlesz és minden orvos máshogy viszonyul ehez.


2008. jún. 9. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

ugye ezt nem modnod komolyan hogy egy orvos ilyet mondott neked. ez csak vicc lehet.

lehet hogy azt akarja hogy hozzá menjél, mert ilyenkor a köv kérdés töled hogy ön elválalná? kapja be az ilyen, nincs olyan hogy minden orvos másképp viszonyul. akinek erre van képzetsége ugyan úgy kell teljesíteni ha erre nem képes adja vissza a diplomáját.

ez felháborító hogy egy doki ilyet mond.

2008. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Basszus! Hogy lehet ennyi bőr a képén? És mi van akkor ha császár lesz? Az ügyeletes orvos akkor is köteles ugyanúgy ellátni, mintha fizetnél érte! Szerintem is azt akarta kihozni a dologból, hogy nála szülj! Én nekem sem lesz fogadott orvosom, sajna már erről is annyi mindent hall az ember! Nekem is eléri a méhszájat a lepény, de úgy vagyok vele, hogy úgyis valahogy meglesz az a baba.

A máshogy viszonyulásról meg annyit, hogy felesküdött valamire, és KÖTELES elvégezni a munkáját. Ezért nehogy már te adj ki több tízezer forintot! Gratulálok a picurhoz!

21 hetes pocis

2008. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az IGUR, ha jól tudom, akkor lemaradást jelent a fejlődésben, vagyis nem a megfelelő mértékben gyarapszik a babád. Azt hallottam, ha a méhlepény mellsőfali és a méhszájat is eléri, akkor valószínű, hogy császár lesz a szülés, mert lehet, hogy méhlepényleválással kezdődik a szülés, aminél azonnali beavatkozás szükséges!!! A mellső fali méhlepény+ méhszájat fedő esetben a császározáshoz valóban egy nagyon jó orvos kell, mert nem sima császár. Azzal van nehezítve, hogy mivel a mellső falon tapadt meg a méhlepényed, ezért a császárnál egy nagy tapasztalattal rendelkező orvos könnyedén vág, ügyes és gyors, nehogy valami baj történjen veletek! Lehet, hogy pont ezek miatt a dolgok miatt programozott császárra lenne szükséged!!!

Szerintem hallgass az ottani orvosra és mindenképpen fogadj egy olyan orvost, aki nagy tapasztalattal rendelkezik ezen a területen!


A kisbabád és a te életed szerintem mindennél többett ér!!!

A legjobbakat!

Egy 16 hetes kismami

2008. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amit leírtak elöttem az oké, de akkor is ezt is minden orvosnak meg kell tudnia csinálni.

én külföldön élek és ha nem természetesen indul aszülés akkor is beküldenek a korházba és ott kiírnak császárra (ha nem azonnali) gondolom ahoz írnak aki ebben jártasabb. ez ugyan olyan mint egy mandula mütét, be mész a korházba és ahoz írnak ki akihez jónak látnak.

2008. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!