Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Órákon...

30 hetes vagyok. Órákon keresztül görcsölt és keményedett a hasam hajnalban. Nehezen de elmúlt- most ismét tompán érzem ráadásul bele-bele nyilall a derekamba :S Volt ehhez hasonló valakinek? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Órákon keresztül??? Menj nődokihoz légyszi, mert ez nem természetes!Ha lehet vigyen el valaki!

2009. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony , azonnal orvos, de a kórház is indokolt ilyenkor. Méhösszehúzódásra utalnaka tüneteid, melyek lehetnek egyszerű jóslók is. Aggodalomra ad viszont okot a derekad nyilallása. Ezt gyakra a méhszáj nyílása okozza. Ezért is azonnal kórházba kellene menned. Lehet, hogy megijesztelek, de bocsásd ezt meg, hiszen jobb félni mint megijedni. Hiszen ha esetleg a szülés akar megindulni akkor ha időben orvoshoz mész még meg tudják állítani a folyamatot. Még nagyon korai neked.
2009. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajna nincs aki elvigyen, de beszéltem a dokimmal és megyek még ma. Aminek azért tudok örülni hogy a babám mocorog. Remélem nincs semmi baj.
2009. szept. 14. 16:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok, hogy minél előbb eljuss az orvoshoz és a babóval minden rendben legyen. Normálisan ilyenkor kinéz néhánynap kórház. NST-vel figyelik az összehúzódásokat és nézik, hogy nem nyílsz-e. A baba pedig ilyenkor többnyire jól van, csak sietős neki kifelé. Ha komolyak az összehúzódások akkor infúzióval megállítják. Kérlek majd írd meg a fejleményeket!
2009. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pfff Remek... Azért bízom benne hogy nem lesz kórház a vége. Mindenesetre köszönöm hogy felkészítettél. Jelentkezem, remélem még ma!
2009. szept. 14. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Én, ha a párom nem tud elvinni, taxit szoktam hívni, igaz nem olcsó, de buszozni végképp nem akarok, nem tudom melyik városban laktok, hogy megoldható-e.
2009. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Végül taxival oldottam meg :) Szerencsére megúsztam annyival hogy megrövidült kissé a méhnyak. Több magnéziumot szedjek és többet pihenjek. Inkább tényleg megfogadom a tanácsot ha mégsem, kórház lesz a vége.

Köszi, hogy drukkoltatok!

2009. szept. 14. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg pihenj sokat! A kórházban is magnéziumot adnak, csak infúzióban. Örülök, hogy nem kell befeküdnöd. Kitartás és sok sok pihenés!
2009. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!
2009. szept. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!