Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes genetikain baba...

Timcsikusz kérdése:

12 hetes genetikain baba nemét látják már?

Figyelt kérdés

sok ilyet olvastam hogy 12 hetesen már valakinek látják.

van itt olyan akinek valóban látták?

a másik kérdésem kérhetek képet már?eddig még nem kaptam de feleslegesnek is tartottam de most már azért látni a bébit


2013. márc. 16. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ritka, amikor biztosra látják a nemét. Persze, kérhetsz de még most sem lesz igazi baba alakú.
2013. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a nemét sztem csak tippelni lehet ilyenkor, és nagy a tévedés valószínűsége. viszont nekünk a 12 hetes képünk lett a legjobb magzatfotó. 20 hetesen sztk-ban nem adtak,25 hetesen meg már a pofiját próbálták fényképezni,mert ugye már nem fért bele egészben a képbe. de az arcáról meg nem sikerült jól. (pedig ultramodern gépe van a dokinknak!) 30.,35. héten már nem is kértünk.
2013. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nem látták a nemét, pedig nagyon jó géppel vizsgáltak. A gyerek úgy döntött, hogy törökülésben fog végig ülni és a köldökzsinórt is a lábai közé veszi.

Képet kértünk, kaptunk többet is, nagyon jók lettek.

2013. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszi csajok elsőnek:sztem már nagyon is babaalakú nézd meg a neten hogy néz ki egy 12 hetes magzat.bnőmnek 11 hetes uh fotón tökéletesen mindent látni

és nekem is a 2 előző gyereknél

2013. márc. 16. 16:52
 5/17 anonim ***** válasza:
nekünk igen, látták. és tényleg elég egyértelmű is volt, h kisfiú,még számunkra is
2013. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nálunk nem nézték a nemét.
2013. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem 3gyereknél meg mondták az is lett most a 4diknél nem tudták és 16 hetesen se még.-)
2013. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 frászkarikaborsó ***** válasza:
én is hallottam már sok ilyet, én nem kérdeztem rá mert akkor még eszembe se jutott hogy ilyen korán meg tudnák mondani, az orvos meg magától nem mondta. Kép nekünk is az lett a legjobb, később már nem fért bele egy képbe, nem is kaptunk.
2013. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én Lintner Balázsnál voltam 12+0-n, ő azt mondta 95% hogy lány. Valamilyen csont alapján. (szeméremdomb csontja talán)
2013. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az elsőnél látták, mondták hogy kislány és be is jött. A másodikkal nem mondtak semmit.

Az Uzsokiban adtak képet automatikusan.

2013. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!