Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem 13 hetesen derült ki,...

Nekem 13 hetesen derült ki, hogy terhes vagyok, amíg nem tudtam, jártam bulizni, ez okozhat valamiféle problémát a későbbiekben? Most 17 hetes vagyok és aggódom kicsit.

Figyelt kérdés
A táplálkozásomra se figyeltem oda annyira és vitamint se szedtem semmit.:( van okom aggodalomra?
2008. jún. 10. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor már voltál orvosnál, biztosan mondta, hogy hogy fejlődik a babád. Mondta volna, ha vmi szokatlant tapasztalt volna. Innentől kezdve, akkor nagyon odafigyelsz! Feleslegesen ne aggódj, mert az még jobban árt!
2008. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondolom orvosnál jártál már. ő meg tudja állapítani hogy történt e baja. de ha ezután betartod hogy egészségesen táplálkozol és vitamint is szedsz /persze csak ha megbeszélted az orvossal/ nagy valószínűséggel minden rendben lesz.

boldog babavárást!

2008. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szió!Ne aggódj!A baba úgy is elveszi tőled ami kell neki.Ha szépen fejlödött eddig akkor nincs miért aggódnod!De mától figyelj oda mit eszel,és szedjél vitamint,nem csak babónak jó ha nem neked is jót tesz egy kisvitamin.Egyél sokk zöldséget,gyümölcsöt,kiméld magad,ne végez semmi nehéz munkát!Vigyázzál magatokra!21 hetes kismami
2008. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy nem vetted észre 13 hétig, hogy terhes vagy? Ez azért elég gáz.

És szerintem igenis van okod aggódni. Márcsak a folsav hiány miatt is.

2008. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :) Azóta szedek vitamint, gyümölcs, zöldség minden.:) 13hetesen volt 74 mm, mozgolódott és a doki is azt mondta minden rendben, nincs kóros elváltozás. De jövőhéten megyek megint dokihoz akkor már biztosabbat mond majd.


És úgy nem vettem észre, hogy előtte gyógyszert szedtem aztán abbahagytam mert voltak vele gondok és újat kellett iratnom, a doki mondta hogy most 7-8 hétig nem fog megjönni és ezért nem gondoltam babára. Nem volt hányingerem, émelyegni se émelyegtem, semmi.

2008. jún. 10. 08:59
 6/7 anonim válasza:
én is később tudtam meg,hogy babát várok,de már 37 hetes vagyok és hála istennek smmi gond nem volt!ne aggódj, mert az nem tesz jót!ne stresszelj mert akkor ő is nyugtalankodik!jó egészséget!
2008. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy ez hogy sikerült!...

Aggódni mindenképpen lehet, csak nem érdemes!

12 hetes koráig sok vitaminra van szüksége a babónak, az idegrendszeri elváltozások kiküszöbölése érdekében (pl.: nyitott gerinc). De ezen mostmár késő aggódni.

Mindentől függetlenül az is lehet, hogy egy gyönyörü, és makk egészséges babának adsz életet!

Boldog babavárást!

2008. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!