Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, de az...

8 hetes terhes vagyok, de az összes terhességi tünetem elmúlt kb 2 hete. Nincs émelygés, hányás, kívánosség, sőt a mellem is visszament az eredeti nagyságára, sőt amit felszedtem 2kgot lement. Lehetséges, hogy elhalt a terhességem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Remélem, nem!

Egyébként fogalmam sincs, de ezt más sem tudhatja, menj el holnap orvoshoz!!!

2009. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
nekem sose volt semmi terhessegi tunetem, sot tanctanarkent vegig tancoltam a 9 honapot aktivan es 36 eves vagyok. Minden ellenem beszelt es gyonyoru babam lett es nagyon konnyu szulesem is. nem felteteles hogy tuneteid legyenek, rosszul legyel.....de ha biztos akarsz lenni, menj el orvoshoz. szoritok!
2009. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Veszélyeztetett terhes vagyok, a doki azt mondta nem jó helyen van a baba. Ráadásul veszélyes anyagokkal is dolgozom. Júniusban már elvesztettem egy babát.
2009. szept. 16. 05:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Nemértem ha veszélyes anyagokkal dolgozol és volt már egy vetélésed is akkor miért nem vett föl tp.-re?Mindenképp menj orvoshoz és mondd neki amit itt leírtál és ha magától nincs annyi esze akkor mondd neki hogy otthon szeretnél maradni betegállományban.Föl kell hogy vegyen vagy a házidokinak írnia egy javaslatot hogy tartson tp.-n.Sok sikert és írd majd meg hogy mi lett.

Üdv: 31 hetes km.

2009. szept. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, várom a fejleményeket, remélem, nincs gond!
2009. szept. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg csak a hormonok játszanak veled, én is így jártam, 8 hetesen elmúlt minden, és 10 héttől ismét izgalmasak a reggelek:) Azt azért nem nem értem ha veszélyeztetett vagy miért dolgozol? Azzal mindjárt kiírnak kérdés nélkül!!!! Főleg ha olyan a munkahelyed. Ha aggódsz és nem bírod ki a következő vizsgálatig, mond meg az orvosnak, hogy nem érzed jól magad, szeretnéd felkeresni, nem fog nemet mondani! Azért vigyázz magadra!!!!!! Minden jót!
2009. szept. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, ami a tüneteket illeti. Szerencsére minden rendben, tegnap látott a doki. Menj el orvoshoz minél előbb, addig úgysem nyugszol, és szerintem is menj tp-re. Kevés a pénz, az biztos, de a babád most mindennél fontosabb!
2009. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is veszélyeztetett terhes vagyok 8 hetes. Nekem is kb 1 hete elmúltak a tüneteim de tegnap voltam dokinál és mindent rendben talált. Nem törvényszerű hogy legyenek állandó tünetek.
2009. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, de nem mondott semmit. Szerinte ez normális. Ráadásul most meg azt mondta, hogy 9 hetes vagyok, és a bébikém 40 mm. Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. szept. 16. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy a babáddal semmi gond.Jó babavárást kívánok. 8 hetes kismami:)
2009. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!