Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik veszélyeztetett...

Adri1616 kérdése:

Kismamik akik veszélyeztetett terhesek lettek az első trimeszterben vérzés meg barnázás miatt meddig voltatok ágynyugalomra intve?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 19:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Sorstarsak vagyunk? 5+0-tol fekszem, ma 8+0 vagyok, azt tippekem a 12. hetig ez lesz rosszul viselem es rengeteget hiztam. Te? Azt mondta a doki, rengeteg oka lehet a verzesnek, pontosan nem tudja melyik lehet az esetemben. Mindenesetre, a 12. hetre atalakul a terhesseg es a lehetseges okok 90%-a megszunik. Nekem 4+6-tol 6+2-ig volt szines folyas, hol rozsaszin, hol barna. Ha ennyiben maradt volna, 8+2 napon visszaengedett volna dolgozni irodaba. Ezt 7+2. napon beszeltuk meg. Erre masnap, 7+3 igazi piros, folyos verzesem lett, na ez felulirt megint mindent...
2013. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

12+5 hetesen engedtek haza a kórházból 5 hét pihenés után. A továbbiakban sem dolgozhattam, már nem voltam ágyhoz kötve, de sokat kellett pihennem és magnéziumot szednem. Semmi problémám nem volt a 2. trimesztertől (még jóslóim sem voltak). 38+4 hetesen szültem természetes úton egy gyönyörű kisfiút :)


Kitartás, megéri! :)

2013. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
11 hetesen barnáztam.Nem kellett feküdnöm csak kimélnem kell magam.Nekem ikrek vannak odabent,valószinüleg ezért volt a barnázás.Szerencsére (koppogom is le)azóta nem volt gond.most 13 hetes vagyok.
2013. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Veled mi a helyzet? Neked is fekudnod kell?
2013. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Igen szigorú fekvés itthon. Csak wc-re meg zuhanyozni mehetek.
2013. márc. 18. 11:11
 6/36 anonim ***** válasza:
Miota fekszel? Tart meg a verzes? Hanyadik hetben vagy? Bocs, h kerdezek, ha nem akarsz irni rola, ne valaszolj.
2013. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Csütörtök este volt az első vérzés. Akkor voltunk is a sürgősségin, a babával minden rendben volt. Azóta fekszem. Ma lettem 10hetes.
2013. márc. 18. 11:51
 8/36 A kérdező kommentje:
A vérzés szakbszos. Kétszer volt egy tisztasági betétnyi élénk piros vér. Tisztaságit használok végig, néha van egy nagyon kevés pirosas de inkább a barna jellemző.
2013. márc. 18. 11:53
 9/36 anonim ***** válasza:
Ertem. Drukkolok Nektek! Mondott valamit a doki, mitol lehet?
2013. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Sajnos a dokim szabin van. A helyettesek meg h finoman fejezzem ki magam parasztok:-( szóval annyit tudok csak h a baba egyenlőre jól van:-)
2013. márc. 18. 13:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!