Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek hányadik hetéig...

Terhességetek hányadik hetéig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, még április végéig dolgozom, olyan 34 hétig tervezem, majd 2 hét beteg, és Tgyás 36 hetesen.
2013. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyébként fizikai munka, használt ruha eladás. Pakolás ki be, cipekedés...

A hátam fáj sokszor, de kibírom, mert csak több a fizu, mint a táppénz, ami a fele lenne.

2013. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első babánál 23, mert rengeteget keményedtem és görcsöltem.Amúgy 7. hónap végéig terveztem, mert február végére voltam kiírva és úgy terveztem, Karácsony után már nem dolgozom, kiveszem év elején az összes szabit, majd TGYÁS, dehát nem úgy alakult, így már novembertől otthon voltam.

Most a másodikat várom, 34 hetes vagyok, hát most nem dolgoztam mert most lett 2 éves a fiam, de vele strapásabb itthon mint a munkahelyen lenne. :-) Szerencsére most nincs gond a terhességemmel, így bírom, ha most nem lettem volna GYED-en akkor biztos dolgoznék még.

Szerintem ha nincs semmi probléma a terhességgel, és nem olyan a munkád ami veszélyt jelent (vegyi anyagok, emelgetés), akkor simán lehet dolgozni akármeddig, amíg még bírod különösebb kellemetlenségek nélkül.

2013. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

június közepére voltam kiírva, április végéig dolgoztam (ülőmunka, de erősen szellemi, sok stresszel), majd májusban végig szabi, júniustól tgyáson voltam.

én jól bírtam, nem keményedtem, de azért megkönnyebbülés volt, amikor május első munkanapján nem kellett órára kellni :)

2013. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34 hetes koromig.
2013. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 30-32. hétig tervezem, de majd a baba eldönti. Egyenlőre bírom, nincs semmi panaszom. Szülésig táppénzen leszek, majd utánna veszem csak igénybe a TGYÁS-t.
2013. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38.-hétig dolgoztam, filmnyomó a szakmám, elég kemény fizikai meló. Bírtam, panaszmentes voltam, és az orvos szerint ennek köszönhetően, 10 perc alatt, 4 nyomásból meg volt a babóm 3680g-al. És még az aranyerem se jött ki. De mindenki addig tegye, ameddig jól érzi magát.
2013. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32. hétig, aztán 4 hét rendes szabi és már mehettem is tgyásra.
2013. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20. hét, bőven elég addig is szerintem. Tovább nem is bírtam volna, nagyon fáradt vagyok. Minden tiszteletem az előttem szólóknak, akik 34-38. hétig dolgoztak!
2013. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40, vállalkozóként, leginkább adminisztratív munka, és rugalmas időbeosztás mellett.
2013. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!