Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány nap múlva mutatta ki a...

Hány nap múlva mutatta ki a teszt nálatok, h. babásak vagytok?

Figyelt kérdés
Én most csináltam 1 tesztet,gabrellel,a menstruációm előtt 4 nappal,ráadásul délután,és 2 csíkos lett.Nagyon nagyon halvány a 2. csík,viszont tuti h. csík!A párom még nem igazán látja,de sok-sok tesztet megcsináltam,ami határozott negatív volt,és hát ez nem az.:D Nagyon örülök.
2009. szept. 16. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulálok!!!

Nekem a pé-től számolva 15 nap múlva mutatta ki.

2009. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2009. szept. 16. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:

A nemvárt után 9 nappal.Előtte teszteltem a 3. napon,de nega lett.

31 hetes km.

2009. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia gratulálok!

Nekem a nemvárt előtt 3 nappal nagyon halvány,de 1 nappal előtte már közepesen erős volt a tesztemen a csík:)

24 hetes km

2009. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a nemvárt utáni napon este erős kétcsíkos
2009. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

először is gratulálok. Én One step tesztet használtam, és a nemvárt előtt 2 nappal kimutatta a pozitív eredményt. Amúgy azt olvastam hogy ha felhigul a HCG szint a szervezetedben ( sokat iszol) , azért is lehet halvány a 2. csík. Próbáld meg a reggeli vizeleből is tesztelni. De a két csík az két csík!!! :-)


26heteske

2009. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 17. napon volt pé-m, és a 29. napon teszteltem pozitívat, ami egészen halvány volt. (31 napos a ciklusom)

34h km

2009. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEkem a mensim elmaradása után 7-dik napon lett poz a tesztem,nagyon örültünk, nagyon halvány volt a csík, másnap is csináltam, akkor még halványabb volt, de 2 csík volt, és ez a lényeg:) 19 hetes km
2009. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratula! Nem várt előtt 2 nappal gyönyörű csíkos lett a tesztem! :)
2009. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,:) a tesztet később még meg fogom csinálni,egyrészt emlékbe elrakni,másrészt meg hogy a párom is lássa.:D Gratulálok a babátokhoz,én még sosem teszteltem nem várt előtt,de most valahogy olyan bisztos votam benne.:)
2009. szept. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!