Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bő folyás is utalhat valami...

Bő folyás is utalhat valami fertőzésre? Nem bűzös, nem túros az állaga. Néha viszket de minden borotválkozás után viszketni szokott.

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne dokinál rákérdezni ha ez rendszeres. Kipróbálhatnál másik borotvahabot- tusfürdőt. Nekem éveken keresztül minden mensi előtt 2-3 nappal elkezdett viszketni. Már mindennel kezeltek, de végül kiderült tök fölösleges mert csak a hormonváltozás miatt van ez a kellemetlen tünet. Igény szerint van rá csillapító krém, ami nem gyógyszer. Nem biztos, hogy fertőzésed van, de érdemes lenne rákérdezni dokinál. Ha fertőzés 2-3 nap múlva úgy is úgy elkezd viszketni, hogy megbolondulsz.
2013. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig barnáztam,már kezdtem örülni hogy elmúlt most meg kezdődik ez.Köszönöm válaszod!Remélem nem gomba lesz mert már volt benne részem sajnos.Sába intim lemosót használok.15hetes km
2013. márc. 19. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
A bő folyás természetes terhesség alatt. Ha nem bűzös, nem viszket és nem fura színű , csak sűrűbb, akkor az természetes. Nekem olyan van most terhesség alatt minden nap, mint előtte ovuláció idején. Sőt, még jóval nagyobb mennyiségű is. Ez természetes.
2013. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Na azt nem is néztem, hogy babás vagy. Akkor főleg nem kell félni, ez teljesen normális. Mióta babás vagyok nekem kevés krémes sűrű folyásom van, előtte nem volt ilyen soha.
2013. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugszom.Ha,viszket,vagy ég akkor egyből megyek dokihoz.Köszönöm Nektek!
2013. márc. 19. 16:12
 6/9 anonim ***** válasza:
A bő folyás normális terhesség alatt. Maximum a viszketés utalhat gombás fertőzésre.
2013. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bő folyásom van, már betöltöttem a 14. hetet is. Azt mondtad, borotválkozás után szokott viszketni. A borotva rengeteg bacit hordozhat, vegyél újat, vagy használat előtt főzd ki forró vízben, hátha akkor elmúlnak a tünetek. Mert hiába mosod ki meleg vízzel, az nem tünteti el a bacikat sajnos.
2013. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, az előttem szólónak igaza van, én mindig egyszer használatos borotvát használtam terhesség előtt , de 2-3 alkalommal használtam egyet, amióta teherbe estem, csak egyszer használom és dobom ki, biztos ami biztos.
2013. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még az sem kizárt, hogy a habot, vagy amit használsz borotválkozáskor, most kevésbé bírja a bőröd. Én sokkal érzékenyebb lettem, ezért borotválkozásnál az intim mosakodót használom.
2013. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!