Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+3 napos kismama vagyok. Az...

Adriennjeni kérdése:

11+3 napos kismama vagyok. Az álomkórosságom már elmúlt. Viszont iszonyatos gyomorégésem van, akármit eszem, akármit iszom rögtön jön vissza, ég az egész gyomrom. Rennie-t szoktam bevenni. Mikor lesz ennek vége vagy, hogy tudom ezt enyhíteni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Lehet elmúlik egy héten belül, lehet végig tart a terhesség alatt. Rennie-t szedj rá, vagy igyál tejet, rágj kekszet, vagy egyél sima üres kenyeret. Kinek mi válik be, ha beválik egyáltalán.
2013. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát köszi. kekszet nem tudok enni, mert száraz nekem nagyon, de a többit megpróbálom.
2013. márc. 21. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem foglak biztatni.. nekem 6 héttől kezdve ég a gyomrom és már belgyógyásznál is voltam mert semmi nem segített... Persze nem tudnak vele mit csinálni... néha jobb van mikor egy hétig elő se jön van amikor meg 3 hétig folyamatosan ég bármit csinálok... ha nagyon ég próbáld kerülni a zsíros kajákat, az nekem sokat segített, meg puci kenyér hideg tejjel!!
2013. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 as vagyok az lemaradt hogy 22 hetes vagyok!
2013. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én biztatnálak nekem jobb lett (3.terhességemnél tartok most) tehát az első 12 hétben rosszullét puffadás émelygés gyomorégés minden volt de aztán megszűnt szerencsére úgy a 30-31.hétig na akkor újra kezdődött. A Rennie gyártója belőlem élt szerintem, nekem csak az vált be semmi más, se tej se banán se keksz se narancslé (van egy ilyen elmélet hogy erős sav meg gyenge sav és akkor semlegesítik egymást vagy hogy, hát nekem nem jött be sajnos).
2013. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
[link] ha még nem láttad. Van benne egy két jó tipp, érdemes kipróbálni. Remélem segít!:)
2013. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi. iszonyat rossz, a következményektől félek, ha lesz, mert hát nem tesz jót a gyomornak az állandó gyomorégés. Iszonyatos székrekedésem is van, az sem jó, ha csak szárazat eszek. csak a rostos üdítőt kívánom, de le kell mondanom arról is. Kipróbálok akkor egy-két dolgot...
2013. márc. 21. 18:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudom sajnos, borzalmas.:( Bár nekem csak a betöltött 6. hónappal kezdődött mindig, és szülésig tartott. Ezen kívül soha semmi panaszom nem volt egyik gyereknél sem, de a gyomorégés néha úgy kiborított, hogy sírtam miatta.
2013. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát azért a vége felé még rosszabb lehet... bízok benne, hogy legalább enyhülni fog. :(
2013. márc. 21. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokat égett a gyomrom a terhességeim alatt. Nekem a Salvus víz vált be.
2013. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!