Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kapni málnalevél...

Hol lehet kapni málnalevél teát? Rossmann, DM? És mennyibe kerül? 20 filter van benne?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyikben sem láttam még. Gyógyszertárban vagy gyógynövényboltban keresd. Nem filteres, hanem szálas. Bár lehet, hogy van filteres is.
2013. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem.Én még nem néztem meg egyik boltban sem,csak gondoltam,hogy esetleg lehet kapni Rossmann-ban vagy DM-ben,mert ált. mindent lehet kapni ebben a 2 drogériában.De akkor majd megnézem a gyógyszertárban.
2013. márc. 22. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem éppen gyakran használt tea, ezért nem lehet kapni ilyen helyen. A dm-et legalábbis biztosra mondom, hogy ott nincs.
2013. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban, gyógynövényboltban. egy evőkanállal forrázz le.
2013. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszertárban találtam végül, pedig néztem Rossmannban és DM-ben is. 250 ft körül volt, és azt hiszem az 60g. 3-4g kell egy teába!
2013. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 23. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gyógynövényboltban vettem, kb. 200-250 ft. Nem fileteres, hanem fű.
2013. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!