Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet bajom a sok grapefruittó...

Lehet bajom a sok grapefruittól? 10 hetes vagyok 4 hete iszonyú émelygés kínoz ami csak grapefruitra múlik el. Lehet valami bajom tőle hogy ipari mennyiségben fogyasztom gyakorlatilag fél étkezésem az?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy káros!!!Sőt nagyon egészséges,ha kívánja a szervezeted edd, valószínű azért kívánod nagy mennyiségben mert c vitamin hiányod lehet.34hkm
2013. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem amit az ember lánya terhesen kíván, attól baja nem, lehet! főleg, ha citrusféle, egyértelműen az émelygés miatt is kívánod, én a naranccsal, citrommal vagyok így, de most hogy mondod...:D egészségedre, edd csak, ha jól esik:))
2013. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem nem lesz bajod,mikor én terhes vtam megettem napi fél kiló citromot csak úgy magában.és nem lett bajom nekem sem,babámnak sem.
2013. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A grapefruit nagyon egészséges, nyugodtan eheted, az ég világon semmi bajod nem lesz tőle, sőt, immunerősítő is!
2013. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!