Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4,3 a vércukrom szerintetek...

4,3 a vércukrom szerintetek ez normális? Holnap lessz a Cukorterhelésem ma megmérte a haziorvos a vércukromat 4,3 ez mennyire normális? Válaszokat Várok! Köszónöm!

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó, sőt majdnem csakhogy alacsony. Egyszer nekem is 4,1 volt a cukrom, valahogy nem is éreztem jól magam, ugye éhgyomorra kellett menjek vérvételre és ennyi cukrot mértek, már szédültem, minden bajom volt. A leletemen az alsó határt súroltam, ezzel a cukorértékkel.

Szerintem egyél valamit:)

2013. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat. Most irja meg a Beutalot a haziorvos Cukorterhelèsre, alig várom hogy egyek valamit nem vagyok hozzá szokva hogy ne egyek kora reggel, meg ne igyak. Mi lessz holnap cukortrhelésen ? Ki fogok rájulni cukros lötty ivás előtte vérvètel aztán rá 2ora mulva megint vèrvètel !! :( sztem 2oráig biztos nemfogok enni! :(
2013. márc. 25. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesen jo ne aggodj..)
2013. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így stresszeltem a cukorterhelés előtt, hogy tuti rosszul leszek, meg éhen halok stb.

De ne aggódj. Leveszik az első vért. Kielemzik, aztán megihatod a cukros löttyöt attól jobb lesz. Nem fogsz szédelegni. Aztán letelik a két óra és már ehetsz is.

2013. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az érték!
2013. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!