Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szokott nyilallgatni és...

Ha szokott nyilallgatni és néha fájdogálni a hüvelyem (néha olyan mintha a méhszájam) szóljak a dokinak?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy szólni kell de úgy értettem hogy vizsgálat szempontjából mennyi az esélyem arra hogy megvizsgál emiatt?Csak azért mert 32 hetes vagyok és még egyszersem nézett méhszájat,amit nem bánok csak kérdezem.Megfordult a fejemben hogy lehet nyílik a méhszáj,de ez csak az én "buta" feltételezésem.Előre is köszönöm azoknak akik válaszolnak!
2009. szept. 18. 05:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A méhszáj zártságát ultrahanggal is meg tudja állapítani. (Az én dokim nem nagyon szeret tapizós módszerrel vizsgálgatni szerencsére.)Lehet, hogy nézte minden uh alkalmával, csak zárt volt, ezért nem mondta. Engem tegnap uh-zott, mindent megmért, megnézett, és már mikor jöttem el, akkor szólt, hogy a méhszáj teljesen zárt.

Mindenképpen szólj neki! Azért van dokid, hogy ha gondod vagy kérdésed van, akkor megkérdezd tőle.

2009. szept. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy írtál!!!Ezt nem is tudtam hogy uh.-val is megtudja nézni a méhszájat.És ha megkérdezhetem lehet butaságot kérdezek akkor sima vagy hüvelyivel tudja megnézni?Még ha hüvelyivel is még akkor jobb mintha matatna.Tényleg köszönöm hogy írtál!!!
2009. szept. 18. 05:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szólj neki nyugodtan, de az sem lenne gond ha lassan elkezdene puhulni ill. egy-egy ujjnyira nyílni a méhszáj:) Nekem hüvelyi uh-val szokta nézni, de kézzel sem kellemtelen, és nyugodt lehetsz afelől hogy a dokid kellő odafigyeléssel fog vizsgálni manuálisan is
2009. szept. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál!!! :-)))

Tényleg nem gond ha már most elkezd nyílni a méhszáj?Atya-gatya nem gondoltam volna.Puhulni?Ezt sem nagyon hallottam még,de köszi most már ezt is "tudom".

2009. szept. 18. 08:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, sőt! 3000-es értékről a 3. trimeszterben szépen haladni a 2100-as vagy a 2110es értékek felé teljesen normális, akkor kell egy kicsit óvatosabbnak lenni ha az uccsó 0-is 1-re változik, de akkor is csak a megerőltetéstől és a fertőzésektől kell óvnod magad, koraszülést nem okoz ha 1-1 ujjnyira nyitva vagy! És igen, felpuhul a terhesség végére, ez nagyban segíti majd a rendes ütemben való tágulást szülés közben! Minden jót!
2009. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
05:41-es vagyok. A méhszájat hasi uh-gal nézi nálam. Nem szokott hüvelyit csinálni, azt mondta, hogy csak akkor, ha nagyon muszáj. (eddig csak a 9. héten)
2009. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!