Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol van Veszprémben és Tapolcá...

Hol van Veszprémben és Tapolcán bababolt, bababizományi, vagy kismamaruha bolt? Elsősorban a kismama ruha boltok érdekelnek!

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Tapolcán több is van, én sokat jártam a Berzsenyi Dániel utcában. Ez egy olyan bolt, ahol van új és használt kismamaruha , babaruha, minden babakellék. Itt vettem nadrágot magamnak, a picinek sokmindent, ruhát, kádat, plédet....

Aztán ajánlom melegen a Humad bababoltot Zalahalápon. (megtalálod iwiw-en is, neten is: [link] ott is van új is, használt is, és bármit meghoznak, amit kérsz egyeztetés alapján, nagyon kedvesek és segítőkészek.

Veszprémben nem vagyok ismerős, de akkor már Keszthely közelebb van, és ott sok bababolt van (bár én nem mentem át..)

2009. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2009. szept. 18. 15:39
 3/5 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy hol van a Berzsenyi utca?
2009. szept. 18. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami a Berzsenyiben van Tapolcán az nagyon jó!!!!!!! Eddig bármit akartam és nem árulták pár napon belül beszerezték! Nagyon kedves a tulaj. Ott szokott lenni a boltban. Zsebibaba azt hiszem az üzlet neve. Az Y hazak fele kell menni bár attól függ honnan mész. De itt egy link a térképről. [link]
2009. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hello

Köszi mindenkinek, voltam ott szombaton, de sajnos még az s-es nadrág is bő volt rám, mármint combban, úgyhogy ráérek még a kismamanadrággal, veszek egy rendes farmert.De tényleg tök jó hely, köszi mégegyszer mindenkinek!

Hello

2009. szept. 21. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!