Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után kellene...

Mennyi idő után kellene hatnia a magneb6 extra-nak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha nyilalgatásaim, szúrkálásaim vannak, akkor vehetek be több magnéziumot is. Minden nap 3 szemet szedek be. Ha pl.most nagyon szúrna, mennyi idő alatt kell hatnia? Mert reggel megint szúrt, bevettem egyet 7 óra fele (mert amúgy is reggel veszem be az elsőt) és most érzem h nem szúr. Jó ez így? Mennyi időnek kell eltelnie míg felszívódik? Meg 20 hetesen normálisak még a szúrkálások? Gondolom ahogy nől a méh, feszülnek a szalagok...

2013. márc. 27. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Normálisak a szurkálások igen.Én amikor ennyi hetes voltam kb napi 3 magnerotot szedtem, de abban ugye jóval több a magnézium.Előtte magne b6-ot de az orvossom mondta, hogy a magnerot a legjobb.Én úgy szoktam ,mikor szúrt, hogy bevettem és lepihentem a kanapéra, aztán kb fél órán beül elmúlt,tehát sztem kb annyi idő alatt hat.35hkm
2013. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyilallgatás, szúrkálás teljesen normális, emiatt nem kell sem aggódnod, sem több magnéziumot szedned!
2013. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!