Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinal, terhes...

Ma voltam dokinal, terhes vagyok aminek nagyon örülök, az utolsó menszi első napjától szamolok akkor 7hetes vagyok. Viszont az ultrahang csak 11mm-es petezsakot mutatott és a papírra 5hét van írva. Szivhang nem volt. Agódom nagyon lehet még szivhang?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hánynaposak a ciklusaid?
2013. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 katalin79 ***** válasza:

szia én elsö utrahangon vérzés szerint 8 , utrahang szerint 6

12 hetesen utrahang szerint 13 ,mensz szerint 14,4 nap

18 hetesen uh 17 hét 6nap, menszi 18 hét 5 nap :-) ne aggodj vizsgálatok alatt derül ki ,enyémnél is sok eltérések voltak, kiváncsi leszek mit mondanak jövöhéten :-)

2013. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első vizsgálat után már nem is a mensitől számolják a terhességet, hanem a baba mérete alapján? Akkor mikor érdemes egyáltalán dokihoz menni?

A kérdésedre válaszolva, ha hosszú ciklusod van és később volt ovud , el tudom képezlni, hogy csak 5 hetes vagy. Akkor pedig úgy tudom még nincs szívhang, vagy csak ritkán.

2013. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 6+5 hetesen voltam először, és csak üres patezsák látszott. A doki azt mondta, kb. egy héttel fiatalabb a terhesség. 2,5 hét múlva már ott volt a majdnem 2 cm-s baby! :-) Remélem, nálad is így lesz! Mikor kell újra menned?
2013. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Amikor először lementem dokihoz, akkor számításaim szerint 7 hetes voltam. S doki látott egy 9 mm-es petezsákot, 5 hetes terhességnek datálta. Én tudtam, hogy az nem igaz, mert a teszt előtte már 3 héttel + lett. Nagyon féltem, végig aggódtam azt az 1 hetet, mire visszarendelt.

Most a héten voltam újra, amikor is már 11 mm-es, dobogó szívű magzatot láttunk, ez pont megfelel az utolsó vérzésem szerinti terhességi kornak.

NE aggódj még, ráérsz majd, ha a legközelebbi vizsgálatkor sem lát mást.

2013. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, látod mennyi pozitív történet van itt!

Tudom rettenetes ez a várakozás, négy hónappal ezelőtt menten pont ezen keresztül, csak én 7+3 voltam.

Próbálj meg nyugodt maradni, nem stresszelni, bízni abban h minden rendben lesz.

Mikor hívott vissza?

2013. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A ciklusaim 28 naposak.

Jovohet pénteken kell visszamenjek. Remélem addigra fog latszodni a baba és lesz szivhang is. Egy örökkévalóság lesz ez az idő.

Köszönöm a valaszokag.

2013. márc. 29. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!