Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik április 19-20...

Kismamák, akik április 19-20 körül vannak kiírva! Izgultok már? :-)

Figyelt kérdés

Én borzasztóan nyugodt vagyok, és nem tudom, miért.

A férjem meg szörnyen ideges, minden nap parázik, hogy mi lesz velünk, hogy lesz, és nekem kell nyugtatni, hogy nincs ok az aggodalomra. Első babánk lesz, és első apás szülés, ha minden jól megy. :)



2013. ápr. 2. 12:52
1 2
 1/13 anonim válasza:

szia!Én 19-ére vagyok kiírva, már nagyon várom, és én sem félek:) Kisfiú vagy kislány lesz?

Megkérdezhetném, hogy neked a 36-37 hetes ultrahangon mik voltak az értékeid?

2013. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Kisfiunk lesz, és nálunk itt olyan van, hogy 38. hetes UH, azaz most csütörtökön fogok menni :) Megírom az eredményt, amint meglesz. Nálatok fiú/lány? :) És esetleg a méretei? :)

Nekem a 33. héten 1745 g volt, azt mondták, átlagos babaméret :)

2013. ápr. 2. 13:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Hahóóóó sorstársam;)én 21-re vagyok kiírva de addig tuti nem húzzuk,császárom lesz és volt is 2,5 éve így a hegszétválás miatt azt mondta a doki hogy előtte 1 héttel tuti meg lesz na de hogy addig kibírjuk-e??:)))most vagyok a holtponton akarom is hogy túl legyek rajta meg nem is,eddig csak nem akartam:)modnjuk logikus de ezt az utóbbi 2 hétre értem csak hogy nem akartam most kiváncsi vagyok már nagyon rá,viszont a tökikéimet meg itthon kell hagynom és már most nagyon hiányoznak...nem lesz egyszerű lelkileg de mit tehetnénk??!!én holnap megyek a nagy uh-ra,vagyis az sztk-ra,a kicsi majd 2 héttel nagyobb a koránál,és leányzó:)))örökmozgó és kevese alvó:)))amúgy ez így természetes hogy elsőnél nyugodt vag yén is így voltam de most már tudom mi hogy van és következik és ezért másabb,nagyon szépen éltem meg a császárt de akkor sem idegen már semmi:)na akkor csajszikám jó babázást még erre a szűk 2-3 hétre:)
2013. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

szia, nálunk is fiú lesz.31 hetes ultrahangon volt 1550gramm.

Én pénteken megyek 38 hetesre, remélem NST-n kívül ultrahang is lesz, mert a múlt heti(37.) ultrahangomat nem orvos, hanem szenográfus csinálta és meg vagyok ijedve, mert szerintem kicsik az értékek.BPD:91,2 mm HC:321,2 mm AC:320,3 mm FL:64 mm.

2013. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én április végére vagyok kiírva,a 31.héten már 2160 grammnak mérték a fiam:)első baba:)Csütörtökön megyek uh-ra megint, nagyon kíváncsi vagyok, hogy most mekkora.Szerintem már simán van 3 kiló.A szüléstől kicsit sem félek,nagyon várom.
2013. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3.babát várjuk!:) Április 18.-ra vagyok kiírva!:) 2 örökmozgó,eleven kisfiú után egy kislány érkezik a családba!:)
2013. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Könnyű szülést mindenkinek és jó babázást :)


21L

2013. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Látom, szépen gyűlünk :) Mindenkinek köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske :)
2013. ápr. 2. 14:48
 9/13 anonim válasza:
Sziasztok! Mi is 20.-ára vagyunk kiírva, de sztem 14.-én már megszületik illetve ez a megérzésem. Múlt héten voltunk az első CTG-n és ultrahangot is csináltak, a becsült súlya 3000 gramm volt 26.-án. Ma reggel azt hittem indulnunk kell mert görcsöltem de most nem érzem olyan erősen. Mindennap megbeszélem a kisfiúnkkal, hogy várja meg az estét míg Apa hazaér. :D Kicsit már izgulok, de sokkal nagyobb már a kíváncsiságom, hogy milyen lesz ha végre megszületik. <3
2013. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló te vagy az igazi nagy sorstársam két fiú mellé jön a kisasszony:)))
2013. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!