Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen megrepedt...

5 hetes terhesen megrepedt nyálkahártya, kisebb vérzés, véres folyás, mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
5.hétben vagyok.Múlthét csütörtök óta tudom hogy babám lesz.Néha görcsölgettem amire először azt mondta az orvosom hogy vegyek be magnéziumot.Szedem az egyik terhességi vitamint.Tegnap a munkahelyemen,észre vettem mikor kimentem a mosdóba hogy egy szép vér folt van a tisztasági betéten,egyből rohantam a kórházba,ahol vetélés gyanúval felkerültem az osztályra a vizsgálóba.Ott az orvos hüvely uh-t csinált majd azt mondta hogy a babával minden rendben,nincs körülötte a petezsák körül vér.Csak..a nyálkahártya repedt meg.És felírta a 12.hétig az Utrogestan nevű gyógyszert.Mit is takar ez hogy megrepedt a nyálkahártya?! Akinek volt már ilyen,meg maradt a baba?! Nagyon félek,és elvagyok keseredve.
2013. ápr. 3. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem minden esélyed megvan, valószínűleg kicsit olyan vérezgetős leszel az elején, ne aggódj, ha a babával minden ok volt, és ott nem volt vér, az nagyon jó!

szerintem egy-egy pici ér pattanhat el ilyenkor.

minden jót:) és pihizz sokat!!

2013. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit az orvos mondott,többet nem tehetsz. Ez nem egy általánositható dolog. Ha egészséges a babád és betartod az utasitásokat,ami gondolom sok pihenés és kimélő életmód,akkor nem lesz gond,ha viszont vmi genetikai probléma van,akkor azon semmi sem segit,a természet végzi a dolgát. Én vasárnap kezdtem el vérezgetni,szerdán el is ment a babám,van aki meg végig vérezget,mégis egészséges babája lesz. Szal kitartás és vigyázz magadra.
2013. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Utolso. Hany hetes voltal? Dolgoztal? Szedtel

gyogyszert vasarnap ota? Latott orvos?

2013. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6.hétben voltam,vasárnap este kezdődött,hétfőn reggel rögtön mentem az orvoshoz,utrogestant adott,meg magnéziumot + még szurit is,nem mehettem dolgozni,azt mondta,h semmi megerőltetés,csak amit muszáj,igy is tettem,akkor hétfőn voltam először dokinál,nem mentem ugye,m még korainak tartottam,akkor még uh-n látszódott a terhesség,2 hét múlva kellett volna újra mennem,de szerdán reggel nagyon erős vérzés jelentkezett,megint azonnal orvos,akkor már nem látta uh-n!
2013. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kül kérdező,mizu veled?
2013. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Es a verzes idejen gorcsolt a hasad, vagy csak eros verzesed volt? Azert kerdezem mert en tegnap ugyanigy jartam munka kozben verzes, azonnal orvos, ugyanazt kaptam mint te a szurin kivul, a baba jol van. Meg.. Azota a verzes elallt de felek hogy baj lesz. En 10 hetes vagyok.
2013. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem görcsöltem,még akkor szerdán se,pedig akkor véreztem rendesen,egyedül pár nappal ott szerda után volt egy olyan nagyon erős megjön érzésem reggel mikor felkeltem,kb fél óráig tartott,nem igazán birtam addig közlekedni. DE! Ez nem azt jelenti,h nálad is ez fog történni,ne idegeskedj,minden rendben lesz,kell dolgoznod? Próbálj meg minél kevesebbet emelgetni,ne erőltesd meg magad,másnál is előfordult,h bevérzett kicsit és attól minden ok volt. Megerőltető munkát végzel?
2013. ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem dolgozom már, egyébként amikor ez történt,kasszában ültem, semmi megerőltetőt nem végeztem. azóta a vérzés sötétbarnás valamivé alakult, de most lekopogom nem tapasztalok semmit a tisztasági betéten, csak akkor egy keveset, a wc papíron.

ennek ellenére aggódom, remélem minden rendben lesz.

2013. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kitartást és jobbulást neked 10.hetes kismama válaszolóm.Én azóta is barnázok. Voltam saját orvosomnál is azóta.A baba jól van. 2hét múlva kontroll,de félek minden egyes nap hogy mi lesz,szedem a gyógyszert, a vitamint.Nektek amúgy tudják a munkahelyeteken hogy babát vártok?
2013. ápr. 7. 08:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez olyan helyzet volt h neke. Megszunt a munkahelyem januartol ezert mikor megtudtam a babat, elmentem egy elelmiszerboltba dolgozni de mivel a probaidomet toltottem es ezen a heten lettem bejelentve ezert eselyem sem volt tappenzre, az orvos pedig eltiltott a munkatol, ugyhogy meg aznap kileptem, megmondtam hogy megtudtam hogy terhes vagyok, raadasul a munkaban tortent hogy vereztem es elkertem magam. Hazudni tovabb nem akartam pedig alakulhatott volna jobban is mert penztarosi munka volt, siman eldolgozgattam volna meg par honapot. De ha tilos es csak fekudni engednek, akkor betartom.

Egy picit en is barnazgatok meg, es sajnos en is rettegek minden nap hogy mi lesz es remelem hogy minden jol alakul majd..

Holnap megyek uh-ra..

2013. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!